OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zkušenosti našich klientů

Přečtěte si příběhy některých našich klientů z Pardubic

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních osob, pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 • Ladislava Zimmermanová

  Zimmermanová - Svět zdraví PardubiceNěkolik mých pokusů o redukci váhy pomocí diet skončilo fiaskem, nakonec jsem to vzdala. Až různé, stále větší problémy (vstávání ve vaně, při práci na zahradě a v neposlední řadě i potíže s dýcháním) mne nakonec přivedly do Světa zdraví. Moje hubnutí není – vzhledem ke genům a věku téměř 70 let - nijak ohromující. Pokud ale budu pokračovat - a to také chci – v započaté cestě, doufám, že ještě na váze uberu – snad i kvůli své terapeutce Janičce, která si se mnou dává práci, tak ji nemohu zklamat.

  16.5.2014 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Daniela Milerová


  Daniela Milerová - klientka Světa zdraví v PardubicíchDíky Světu Zdraví a jmenovitě díky výživové poradkyni paní Kolrusové jsem za půl roku zhubla absolutně nepotřebný a nechtěný tuk. Oproti plánovanému úbytku 8 - 10kg jsem zhubla krásných 16kg. Uznávám, že jsem dříve jedla špatně, nepravidelně a málo. Paní Kolrusová mi vysvětlila, jak je důležité jíst zdravě a pravidelně, alespoň 5x denně, a nehladovět. 

  16.5.2014 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Žaneta Doležánová

  Žaneta Doležánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceDo Světa zdraví jsem se rozhodla jít po tom, co jsem užívala čím dál víc léků. Samotnou mne to zneklidňovalo a řekla jsem si, že to tak nemohu nechat a musím něco udělat, jelikož mám ráda své tělo a nechci ho nechat zničit. Byla jsem hodně unavená, bez enenergie, trpěla  jsem hodně nadýmáním a skoro vše, co jsem snědla, tak mi po tom bylo špatně. A to bylo to hlavní, co mne přivedlo do Světa zdraví. A další s tím spojený důvod, že chci shodit nějaké to kilo.

  17.3.2014 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Gabriela Michalcová

  Gabriela Michalcová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PardubicePo biochemii jsem byla překvapena, co vše je špatně a na čem je potřeba pracovat. Neváhala jsem ani chvíli a pustila se s partnerem do toho. Nákup správného jídla a ingrediencí na vaření byl první krok. Doporučuji to všem, protože pokud si doma necháte něco, co Vám díky nutriční typologii nesvědčí, dříve nebo později to sníte. 

  24.1.2014 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Jana Nováková - Cítím se naprosto skvěle

  Jana Nováková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceJednoho dne jsem se rozhodla se sebou něco udělat. Trápila mě přebytečná kila a s tím i spojené zdravotní problémy a zhoršená pohyblivost. Seděla jsem na internetu a snažila se najít něco, co by mi mohlo pomoci. Najednou se mi na stránce objevila možnost objednání na konzultaci do Světa zdraví. Chvilku jsem váhala, ale na konec jsem si řekla, že to zkusím a objednala se. Ještě ten den mi volala asistentka z pobočky v Pardubicích a sjednala se mnou termín konzultace.

  20.1.2014 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Irena Kucharová zhubla se Světem zdraví 14 kg

  Irena Kucharová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceKlientka paní Irena Kucharová v následujícím videu hovoří o tom, co jí program Komplexní nutriční typologie ve Světě zdraví přinesl.

  20.12.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Marcela Krudencová

  Marcela Krudencová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT PardubiceDobrý den, chtěla bych Světu zdraví a zvlášt specialistovi panu Martinovi Krejčovskému, DiS. moc poděkovat za milé přijetí a konzultace ohledně mé nadváhy a boje s ní. Vždy byl vstřícný, ochotně vyslechl mé problémy a snažil se mi s nimi pomoci. Ukázal mi cestu hubnutí, kterou jsem nastoupila a snažím se dodržovat i po skončení programu. Konečně jsem se naučila najíst se a přemýšlet o tom, co jím a kdy. Není to tak těžké, jak si člověk představuje. Jen vědět, jak na to. Jsem za to moc vděčná a nadšená, že se dá celkem příjemným způsobem zhubnout 6-8kg. Samozřejmě ne za měsíc, ale pěkně postupně asi po 4 měsících. Ještě jednou panu Krejčovskému a jeho týmu moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů a klientek.

  8.12.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Musím přiznat, že jsem byla vždy ke všem dietám skeptická

  Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceDobrý den, tento rok jsem učinila svoje osobní rozhodnutí, že zkusím zhubnout pod dohledem odborníka. Náhodně jsem uviděla reklamu na Svět zdraví a při zhlédnutí jejich internetových stránek jsem se rozhodla, že zavolám a objednám se. Vlastně mě nejvíce přesvědčily recenze obyčejných žen, matek jako já, kterým se to podařilo.

  4.11.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Luděk Kadlec, Pardubice

  Luděk Kadlec - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceV závěru roku 2012 jsem náhle onemocněl těžkou plícní embolií. Dosavadní způsob života se náhle změnil a žil jsem v obavách, zda se budu moci opět vrátit ke svým dřívějším aktivitám a koníčkům. Rád jsem cestoval, jezdil na kole a kolečkových bruslích, lyžoval, stýkal se s přáteli, věnoval se rodině a rád pracoval na zahradě. V závěru úspěšné léčby mi lékaři doporučili mimo jiné též snížení hmotnosti, o což jsem se již sám v minulosti snažil, ale většinou neúspěšně.

  28.10.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Josef Bukač, Pardubice

  Josef Bukač - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubicePřed 3 měsíci jsem vážil 92 kg a měřil 178 cm, takže celkem slušná nadváha, která už mi začínala pomalu vadit. Tudíž jsem se rozhodl s tím něco udělat. Přítelkyně na internetu našla stránku Světa Zdraví, kam jsem začal pravidelně docházet.

  23.9.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Jana Karasová

  Jana Karasová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubicePřed několika lety jsem omezila cvičení, našla si sedavější zaměstnání a cpala se vším možným, což se neblaze projevilo na mé postavě. Samozřejmě jsem se snažila s tím něco dělat, ale přišel nějaký stres, který jsem řešila koblihou nebo řízkem …klasika.

  21.9.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Jana Šlingrová

  Jana Šlingrová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceDobrý den, chtěla bych velice poděkovat Světu zdraví zde v Pardubicích, zejména pak panu Krejčovskému za jejich přístup ke mně, jako ke klientce, jejich maximální ochotu, píli a odbornost. Jsem ráda, že jsem zainvestovala peníze, do tak dobré věci, kterou je právě změna jídelníčku, dodržování určitých pravidel ve stravování a životním stylu. Jsem v tomto směru velice opatrná a články o dietách a nových doplňcích stravy na hubnutí si sice přečtu, ale myslím si o nich "svoje". Návštěva a následný 3 měsíční program, který jsem ve "Světě zdraví" absolvovala mi dal neskutečně mnoho zkušeností, informací, splnila jsem si své sny a tomu se žádná dieta ani reklama na "zázračný přípravek" na hubnutí nevyrovná!!

  15.7.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Jaroslav Leibl, Pardubice

  Jaroslav Leibl - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceNáhodou jsem si na internetu přečetl článek o Světu zdraví. Zjistil jsem, že se jedna z poraden nachází i v Pardubicích. Proto jsem se rozhodl ji navštívit. Měl jsem nadváhu a chtěl jsem se sebou něco udělat. Z původních cca 78 kg jsem se v průběhu několika let dostal až na 89 kg. Měl jsem především problémy s vysokým tlakem a samozřejmě s větším břichem. Nadváhu jsem měl ne snad kvůli nedostatku pohybu, ale především díky nepravidelnému stravování. Ráno jsem se pouze nasnídal, obědval jsem kolem druhé hodiny i déle a večeřel jsem třeba až v 8 nebo 9 hodin večer.

  30.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Jak jsem se začala zdravě stravovat

  Ilona Kakrdová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceProstě jsem se už na sebe naštvala. Potkala jsem známé: "Ty jsi pěkná zdravá a kulatá". Nemohla jsem se pořádně ohýbat, zavazovat tkaničky u bot a začaly problémy s dýcháním. Lékaři nenašli žádné zdravotní problémy. To už jsem pochopila, že jsou to přebytečná kila a hlavně tuky.

  27.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Monika Ryšavá

  Monika Ryšavá 28.5.2013 - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceDobrý den, hubnutí je o disciplíně a o znalostech ve výživě. Nelze jen počítat kalorie a nekoukat na obsah jídla. ''Miluji'' řeči lidí typu ... vždyť jez všechno, ale menší porce. To ano, ale po polovičním bůčku nebo svíčkové, nikdo nezhubnul. Tedy zhubnul, ale váhu si neudržel. Moc dobře vím, o čem mluvím. Byla jsem celoživotní dietářka s šílenými výkyvy váhy. +- 5kg za týden u mne nebyl problém. Až Svět zdraví mne naučil jíst a Jillian Michaels mne naučila cvičit. Za 3 měsíce jsem zhubla sice jen 2kg, ale 14cm.

  19.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Věra Boháčová

  Věra Boháčová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceDobrý den, byla jsem dotázána co mě přivedlo do Světa zdraví a co mě to dalo. Přivedly  mě tam stránky Světa zdraví na internetu a dalo mi to hodně.

  18.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Zdeněk Roušar, Náchod

  Zdeněk Roušar - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - PardubiceVážení přátelé, tři měsíce jsem navštěvoval vaši pobočku v Hradci Králové. Návštěvy u specialisty pana Marka Solničky mi daly mnoho podnětů k přehodnocení svých stravovacích návyků a denních aktivit. Myslel jsem, že při mém pracovním vytížení nepůjde dodržovat pravidelnou stravu. Mýlil jsem se. Jde to. Jen to chce trochu přípravy na druhý den. Dal jsem si cíl zhubnout 10kg.Za ty tři měsíce jsem zhubl pravidelností ve stravě a nikoliv hladověním 11kg. Dozvěděl jsem se také něco o svém těle. Jak přispět k urychlení a správnému fungování metabolismu. Přístup celého personálu byl příkladný v péči o zákazníka. Jen tak dál.

  31.5.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Vladimír Kalous, Žamberk

  Vladimír Kalous + Příběhy klientů Světa zdraví FIT - PardubiceMůj příběh se začal psát začátkem srpna 2012. Vlastně to začalo o mnoho roků dříve. Moje míry tenkrát byly – 70 kg, 170 cm a pohybová činnost - vrcholový závodní sport. Po ukončení závodní činnosti jsem zmírnil pohyb, ale nezmírnil jsem bohužel dávky potravin. Až jsem si jednou stoupl na váhu v jednom obchoďáku, kde mi vypadl lístek s číslem 94. Byl to šok, nikomu jsem nic neřekl a celý den jsem nemluvil. Omezoval a snad ani neomezoval jsem jídlo a s váhou se nic nedělo. Po krátké době jsem se vrátil k závodní činnosti. Kamarád, který mněl podobné problémy mi dal dietu – jíst téměř vše, ale bez příloh. Po měsíci diety a denního intensivního běhu jsem vážil 77 kg. To jsem si držel dlouho, ale po ukončení intenzivní závodní činnosti váha začala opět stoupat. Ustálila se na 82 – 84 kg. To by snad ještě šlo. Závodil jsem dál, ale na nižší úrovni.

  18.5.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Petr Novotný

  Petr Novotný - Příběhy klientů Světa zdraví FIT - PardubiceJe mi 43 let a 14 let trpím roztroušenou sklerózou. Jsem odkázaný na invalidní vozík. Do Světa zdraví mě přivedla má nadváha 144Kg. Měl jsem problémy s dýcháním, přetěžoval  jsem vozík, a také jsem měl problém s oblékáním, těžko se shánělo velké oblečení.

  15.5.2013 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Milan Buldra, Heřmanův Městec

  Chtěl bych tímto poděkovat kolektivu Pardubického Světa zdraví, hlavně p. Zuzaně Hladíkové za ochotu a trpělivost se mnou. Zkusil jsem různé druhy způsobů jak zhubnout, ale vždy jsem zas nabral. Metoda jakou Svět zdraví navrhuje je ale jiná. Po rozboru krve zjistí potraviny které vám způsobují nadváhu a naopak. U mně zjistily že musím jíst a pít. Ráno jsem nesnídal pak jsem mněl oběd a večeřel jsem do 17h. Byl to pro mně šok když jsem začal snídat, svačit, obědvat, svačit, večeřet a paksi dát druhou večeři a já hubl 3 až 4 kg měsíčně.

  3.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Paní Kohoutová, Pardubice

  Je mi 36 let a celý svůj život jsem měla problémy s udržením ideální váhy. Od malička jsem poměrně hodně sportovala, a když to přestalo stačit, zkoušela jsem snížit váhu pomocí různých diet. Ty většinou spočívaly v tom, že jsem hladověla, abych shodila přebytečná kila. Byla to pro mě hlavně psychická zátěž a po čase jsem se vrátila ke svým špatným stravovacím návykům. Následně se dostavoval "jojo" efekt. Takhle jsem to praktikovala řadu let, až jsem se dopracovala k obezitě. Čím je člověk starší, přestává být k sobě přísný, méně cvičí a více si dopřává "zakázaných laskominek". Dostavily se také zdravotní problémy, bolesti kloubů a pocity únavy. Situace začala být natolik zoufalá, že jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc.

  2.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Věra Navrátilová, Pardubice

  Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní Zuzaně Hladíkové z centra Svět zdraví za příjemná posezení při konzultacích. S její pomocí se mi daří snižovat svoji váhu i bez velkého omezování jídla a pocitu hladu. Vyzkoušela jsem již několik diet i různých přípravků na hubnutí, pokaždé jsem sice něco málo shodila, ale za chvíli to bylo zpět. Po změnách v jídelníčku, které mi paní Hladíková poradila se cítím dobře, nemám vůbec pocit hladu a váha jde průběžně dolů. Ještě jednou děkuji za spolupráci.

  2.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Paní Lenka, Pardubice

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a touto cestou chci poděkovat Světu zdraví v Pardubicích za velmi příjemný a profesionální přístup. Obrátila jsem se na Svět zdraví těsně po Vánocích. I když je mě přes 50 let, tak jsem se rozhodla se sebou něco dělat, a to pod odborným vedením, protože moje pokusy vždy brzy vzaly za své. Cítila jsem se unavená, nepohyblivá, ufuněná... no prostě tlustá!

  2.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Lenka Boudyšová, Pardubice

  Dobrý den, Svět zdraví jsem oslovila na základě reklamy na internetu. Jelikož celý život bojuji s nějakými těmi kily navíc, tentokrát jsem si řekla ,, dost!!!!  A teď už do toho opravdu jdu a vydržím. Ať to stojí, co to stojí.

  2.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Daniela Žáková, Řečany nad Labem

  Je mi 36 let a jsem na mateřské dovolené. Při každém ze třech těhotenství jsem přibrala 18-20 kg. Po druhém porodu jsem zhubla, ale dnes vím, že to bylo na úkor svaloviny!! A jak jsem se dostala do Světa zdraví? Po vánocích, kdy moje váha byla 80kg, jsem začala pátrat na internetu po dietě, která bude účinná. Přesvědčily mě příběhy spokojených klientů, a tak jsem se objednala, já a moje kamarádka, na pardubické pobočce. Pod skvělým vedením paní Zuzany Hladíkové jsem začala měnit svůj jídelníček a pitný režim. Nyní po tříměsíčním programu mám svých 68 kg, cítím se skvěle a stále se držím všech doporučení.

  1.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Vratislav Vojtíšek, Pardubice

  Chtěl bych tímto poděkovat za příjemné a účinné hubnutí pod vedením a  kontrolou specialistky Vaší společnosti Svět zdraví  paní Zuzany Hladíkové. Pokusů o zhubnutí a různých diet jsem absolvoval v posledních letech několik, ale zpravidla se mi krátce po ukončení “hladovění" váha brzy vrátila na hodnotu před zahájením diet.

  1.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Monika Labuťová, Pardubice

  Několik let jsem nebyla spokojena se svojí tělesnou váhou. Přes veškerou snahu a po vyzkoušení různých redukčních metod se mi stále nedařilo svoji hmotnost snížit na požadovanou hodnotu. Rozhodla jsem se tedy svěřit do rukou odborníků a navštívila "Svět zdraví", kde se mi pod vedením specialistky paní Dominiky lpserové podařilo dosáhnout požadované tělesné hmotnosti.

  29.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Hana Svobodová, Pardubice

  Je mi 65 let a též jsem se dostala do problému s nadváhou a jo jo efektem,na jaře letošního roku se mi do rukou dostal inzerát Světa zdraví. Navštívila jsem pobočku v Pcích. a domluvila se na tříměsíční kůře,během této doby jsem se naučila více zařazovat do svého jídelníčku zeleninu a ovoce dle sestaveného jídelního plánu, kterého se držím i po tříměsíční kůře , a dodržování pitného režimu. 

  29.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Igor Bača, Opatovice nad Labem

  Je mi 43 let a dlouhá léta bojuji s nadváhou a jojo efektem.Už jsem vyzkoušel mnoho diet a různých přípravku na úpravu své hmotnosti.Výsledek a průběh mé redukce hmotnosti se stále opakoval dokola JOJO EFEKT.Jednou jsem na internetu dostal na stránky SVĚTU ZDRAVÍ a po přečtení jejich stránek, recenzi a zkušenosti recenzentů jsem si domluvil schůzku.

  27.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů

 • Věra Matoušková, Pardubice

  Dnes končím s docházkou do „Světa zdraví". Co mně to dalo a co vzalo? Poslední asi tři roky se potýkám s nadváhou, vysokým KT a bolestmi kolen. Mám již schválenou TEP levého kolene. Nastupovala jsem s nedůvěrou a hlavně ne s přesevzetím, že to chci sama. Objednal mně přítel i když nikdy neřekl, že to potřebuju. Zaobalil to zlepšením zdraví.

  26.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti našich klientů


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.