Náš tým

 • Tým Světa zdraví Pardubice

  Tým Světa zdraví FIT - PardubiceNáš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

  25.11.2012 | Rubrika: Náš tým

 • Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny

  Martin Krejčovský - Manažer poradny Svět zdraví PardubiceMůj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začali trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím.

  19.12.2012 | Rubrika: Náš tým

 • Bc. Aneta Strejčková - asistentka

  První etapa mého profesního života tedy skončila a já nevěděla, co dál. Jednoho dne jsem narazila na inzerát na pozici asistentky ve Světě zdraví a pomyslela si, jak by bylo příjemné spojit něco, co mě odjakživa baví - zdraví životní styl a práci. V tu chvíli jsem měla jasno. Pomáhat lidem, být s nimi každý den v kontaktu, snažit se jim zpříjemnit den a to vše s dobrým pocitem, že naši specialisté se o klienta postarají jak jen nejlépe mohou. To je práce pro mě.

  3.10.2017 | Rubrika: Náš tým

 • Anna Kosařová - asistentka

  Dobrý den, jmenuji se Anna Kosařová. Většina lidí mě zná jako fanouška aut a motorek a tomu odpovídá i mé vzdělání. Dále mě však baví fotografování, jídlo a sport. Motory jsem si proto nakonec nechala pouze jako koníček a zamířila k oblíbenému jídlu. Svět zdraví byla tedy jasná volba, protože zde člověk přijde na spoustu dalších skvělých jídel a může u toho být i zdravý a ve formě. 

  1.12.2017 | Rubrika: Náš tým

 • Jana Halířová - výživová specialistka

  Získávání informací z internetu mi nestačilo. Rozhodla jsem se pokračovat ve vzdělání. Jasnou volbou byla technologie potravin a kurz poradce pro výživu. Nabyla jsem mnoho nových zkušeností a informací, které nadále rozvíjím. To vše chci předávat právě lidem, co to potřebují a stojí o to. Cílem mé práce je pomoct vám cítit se zdravější. Každý z nás by si měl uvědomit, že zdraví máme pouze jedno.

  29.12.2017 | Rubrika: Náš tým

 • Kamila Myslíková - výživová specialistka

  Do Světa zdraví mě přivedla moje touha po poznání. Poznání toho, jak se „TO“ skutečně má dělat, aby „TO“ fungovalo. S váhou mám problémy od střední školy a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho diet. Dietní scénář byl vždy stejný. Pár týdnů odpírání a hladu, pár týdnů s krásnou postavou a následný jojo efekt. Ale kde jsem zase udělala chybu? Spousta otázek a na ně žádná odpověď…

  31.10.2016 | Rubrika: Náš tým

 • Iva Nesvadbová - výživová specialistka

  Do Světa zdraví jsem poprvé vstoupila jako klientka, která potřebuje podat pomocnou ruku při hubnutí. Léta sedavého zaměstnání se začala projevovat na mé postavě, několikrát jsem se pokusila sama o redukci váhy, ovšem záhy jsem pochopila, že bez pomoci odborníka svého cíle nedosáhnu. A tak jsem začala hubnout ve Světě zdraví. Pod vedením specialistky se mi bez větších problémů podařilo za 6 měsíců shodit 13 kilogramů. Neměla jsem hlad, netrpěla jsem, a přesto šla kila dolů. 

  29.12.2017 | Rubrika: Náš tým

 • RNDr. Alena Vařejková - výživová specialistka

  Řadu let jsem pracovala ve středisku ekologické výchovy jako lektorka ekovýchovných programů a ekoporadce. K mým oblíbeným tématům patřila i problematika kvality potravin, jejich pěstování, zpracování a dopad tohoto procesu na životní prostředí a zdraví lidí. Pořádala jsem osvětové akce, přednášky, biojarmarky. Stále více mi však má práce připadala příliš obecná, nekonkrétní a nepříliš účinná. Začínala jsem chápat, že je potřeba oslovit konkrétního člověka a ukázat mu, jak důležité jsou kvalitní potraviny a správné stravování. 

  27.12.2017 | Rubrika: Náš tým