OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Tým Světa zdraví Pardubice

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

 • Mgr. Šárka Krejčovská - manažerka

  Zdraví je to nejcennější, co máme, proto s kolegy intenzivně pracujeme na tom, abychom byli součástí cesty k udržení i vašeho zdraví. To je našim společným cílem. 

  6.9.2018 | Rubrika: Tým Světa zdraví Pardubice

 • Bc. Nikola Geislerová - asistentka

  Do Světa zdraví jsem poprvé přišla, když jsem začala uvažovat o změně stravovacího režimu. Během programu jsem se seznámila s milým a ochotným kolektivem a prostředí se mi tak zalíbilo, že jsem poté přijala nabídku na pozici asistentky.

  13.9.2018 | Rubrika: Tým Světa zdraví Pardubice

 • Jana Halířová - výživová specialistka

  Získávání informací z internetu mi nestačilo. Rozhodla jsem se pokračovat ve vzdělání. Jasnou volbou byla technologie potravin a kurz poradce pro výživu. Nabyla jsem mnoho nových zkušeností a informací, které nadále rozvíjím. To vše chci předávat právě lidem, co to potřebují a stojí o to. Cílem mé práce je pomoct vám cítit se zdravější. Každý z nás by si měl uvědomit, že zdraví máme pouze jedno.

  29.12.2017 | Rubrika: Tým Světa zdraví Pardubice

 • Ivana Kopecká - výživová specialistka

  Po dosažení kurzu jsem nastopila na pozici vyživového poradce sem do Světa zdraví, kde jsem dále na odborném školení získala další skvělé znalosti a zkušenosti a mohu pomáhat lidem změnit jejich pohled na zdravý životní styl a zároveň dělat práci, která mě opravdu naplňuje a baví.

  26.4.2018 | Rubrika: Tým Světa zdraví Pardubice

 • Kamila Myslíková - výživová specialistka

  Do Světa zdraví mě přivedla moje touha po poznání. Poznání toho, jak se „TO“ skutečně má dělat, aby „TO“ fungovalo. S váhou mám problémy od střední školy a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho diet. Dietní scénář byl vždy stejný. Pár týdnů odpírání a hladu, pár týdnů s krásnou postavou a následný jojo efekt. Ale kde jsem zase udělala chybu? Spousta otázek a na ně žádná odpověď…

  31.10.2016 | Rubrika: Tým Světa zdraví Pardubice

 • Iva Nesvadbová - výživová specialistka

  Do Světa zdraví jsem poprvé vstoupila jako klientka, která potřebuje podat pomocnou ruku při hubnutí. Léta sedavého zaměstnání se začala projevovat na mé postavě, několikrát jsem se pokusila sama o redukci váhy, ovšem záhy jsem pochopila, že bez pomoci odborníka svého cíle nedosáhnu. A tak jsem začala hubnout ve Světě zdraví. Pod vedením specialistky se mi bez větších problémů podařilo za 6 měsíců shodit 13 kilogramů. Neměla jsem hlad, netrpěla jsem, a přesto šla kila dolů. 

  29.12.2017 | Rubrika: Tým Světa zdraví Pardubice


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.