Náš tým

 • Náš tým

  Tým Světa zdraví FIT - PardubiceNáš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

  25.11.2012 | Rubrika: Náš tým

 • Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny

  Martin Krejčovský - Manažer poradny Svět zdraví PardubiceMůj původní cíl byla dráha hudebníka, mít možnost dělat hudbou radost mnoha lidem. Vystudoval jsem konzervatoř, ale ke konci studia mě začali trápit zdravotní problémy, díky kterým jsem nemohl v této dráze pokračovat. Zajímal jsem se též o zdravou výživu, a tak jsem začal přemýšlet nad tím, jak i v tomto směru udělat lidem radost a pomoci jim od jistých problémů. V momentě, kdy mi přišla nabídka na práci ve Světě zdraví, jsem se toho chytil a šel za tím.

  19.12.2012 | Rubrika: Náš tým

 • Ing. Kateřina Vaněčková - nutriční specialistka

  Ing. Kateřina Vaněčková - nutriční specialistka Světa zdraví PardubiceJiž od střední školy se zabývám zdravým stravováním, sportem a jogou. Na sobě i svých blízkých jsem si ověřila, že zdravým stravováním a cvičením se dají vyřešit veškeré zdravotní problémy. Když jsem se stala instruktorkou jogy, zjistila jsem, že mě naplňuje pracovat s lidmi a pomáhat jim s jejich fyzickým i duševním zdravím. Po studiu na vysoké škole jsem se rozhodla věnovat se této oblasti naplno. Úspěchy našich klientů jsou pro mě tou největší odměnou.

  21.1.2016 | Rubrika: Náš tým

 • Zdeňka Dufková Čermáková - asistentka

  Zdeňka Dufková - asistentka Světa zdraví PardubiceKdyž jsem objevila Svět zdraví a zjistila, že se má uvolnit místo asistentky, neváhala jsem ani chvilku a přihlásila se na výběrové řízení. Moje očekávání po nástupu na tuto pozici se naplnilo, práce mě velice baví a je krásné vidět spokojené a usměvavé klienty, kterým jsme mohli pomoci k tomu, aby se cítili lépe.

  22.9.2015 | Rubrika: Náš tým

 • Lucie Hlavatá - asistentka

  Zdravý životní styl a výživa mě zaujaly již na VŠ, kdy jsem se v rámci svého oboru setkala s předměty týkajícími se tohoto tématu. Předměty byly natolik inspirativní, že mě dovedly k tématu bakalářské práce, kde jsem studiem materiálů pronikla blíže ke zdravé výživě. Mé další kroky po škole jsem chtěla směřovat v oboru zabývajícím se zdravým životním stylem. Na místo specialisty ve Světě zdraví jsem však neměla potřebné znalosti, proto jsem přijala práci asistentky, kde mám k tomuto oboru možnost být blíže. Je příjemné setkávat se každý den s klienty, kteří září spokojeností, jsou spokojeni sami se sebou a tím co dokázali s pomocí týmu Světa zdraví.

  26.6.2017 | Rubrika: Náš tým

 • Bc. Jana Matesová - nutriční specialistka

  S příchodem vlastních potomků na svět jsem začala měnit své názory a pohled na různé, zdánlivě "obyčejné", věci. Strava byla jednou z nich. Jako téměř každá novopečená maminka jsem tápala kdy, co, jak a hlavně proč dát dětem k snědku. 
  Šťastná souhra náhod mě ale přivedla k rekvalifikačnímu kurzu Poradce pro výživu. Když jsem následně zjistila, jak moc složení stravy ovlivňuje nejen vzhled, ale především ZDRAVÍ, bylo rozhodnuto. Mým cílem je předávat své znalosti dál všem, kteří se rozhodnou vyhledat pomoc a odstartují novou část svého života.

  13.1.2017 | Rubrika: Náš tým

 • Gabriela Manová - nutriční specialistka

  Jednoho dne jsem si řekla: "A dost!" S přibývajícími kily u mne stoupala nespokojenost, nervozita, rozladěnost. Byla jsem v začarovaném kruhu již pár let. Snažila jsem se někdy omezit sladké, potom přidat trochu pohybu. Zkoušela jsem různé rady na hubnutí - no marně. Až celková změna životního stylu, hlavně jiný přístup a výběr potravin, nastartovala můj "nový" život. Začala jsem se jídlu, stravování a potravinám věnovat důsledně a systematicky. Nechala jsem si odborně radit, číst odbornou literaturu, hledat informace v časopisech, knížkách - a výsledek se dostavil. Zhubla jsem 15 kg a opět se cítím spokojená.  Touha předávat svoje vlastní zkušenosti, poznatky a vědomosti i dalším lidem mne přivedla k tomu, že jsem absolvovala kurz výživového poradce. Ve Světě zdraví budu ráda pomáhat všem, kterým není zdraví lhostejné. Nikdy není pozdě!

  13.1.2017 | Rubrika: Náš tým

 • Kamila Myslíková - nutriční specialistka

  Do Světa zdraví mě přivedla moje touha po poznání. Poznání toho, jak se „TO“ skutečně má dělat, aby „TO“ fungovalo. S váhou mám problémy od střední školy a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho diet. Dietní scénář byl vždy stejný. Pár týdnů odpírání a hladu, pár týdnů s krásnou postavou a následný jojo efekt. Ale kde jsem zase udělala chybu? Spousta otázek a na ně žádná odpověď…

  31.10.2016 | Rubrika: Náš tým

 • Bc. Aneta Strejčková - asistentka

  První etapa mého profesního života tedy skončila a já nevěděla, co dál. Jednoho dne jsem narazila na inzerát na pozici asistentky ve Světě zdraví a pomyslela si, jak by bylo příjemné spojit něco, co mě odjakživa baví - zdraví životní styl a práci. V tu chvíli jsem měla jasno. Pomáhat lidem, být s nimi každý den v kontaktu, snažit se jim zpříjemnit den a to vše s dobrým pocitem, že naši specialisté se o klienta postarají jak jen nejlépe mohou. To je práce pro mě.

  3.10.2017 | Rubrika: Náš tým