OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vratislav Vojtíšek, Pardubice

Chtěl bych tímto poděkovat za příjemné a účinné hubnutí pod vedením a  kontrolou specialistky Vaší společnosti Svět zdraví  paní Zuzany Hladíkové.

 Pokusů o zhubnutí a různých diet jsem absolvoval v posledních letech několik, ale zpravidla se mi krátce po ukončení “hladovění „  váha brzy vrátila na hodnotu před zahájením diet.

Teprve odborné pojetí sestavení doporučeného jídelníčku a hlavně výsledky dosažené po tříměsíčním období jeho používání mne mile překvapily.

Po vstupní komplexní nutriční typologii , kontrolním biochemickém vyšetření a posouzení do té doby mnou konzumované stravy mi byl navržen rozsáhlý seznam doporučené ,ale i problémové a hlavně „ zakázané stravy“.

Z něj  mi byl předán návrh  variabilního jídelníčku na všechny hlavní jídla i doplňkové svačiny,aby člověk netrpěl nikdy hladem.

Jako konzumenta proteinového typu mi velmi vyhovuje možnost časté konzumace doporučeného masa,sýrů,vajec a dalších potravin mnou velmi oblíbených.Na omezení konzumace sacharidů jsem si bez problémů zvyknul..

Zhubnul jsem bez jakýchkoliv problémů za tři měsíce 6 kg,bez hladovění a při používání doporučených jídel a pitného režimu se cítím velmi dobře.

Za výhodné považuji také možnost si čas od času nechat udělat ve společnosti Svět zdraví kontrolní diagnostiku , abych kromě pocitů věděl ,jak na tom skutečně jsem.

S přátelským pozdravem

Vratislav Vojtíšek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.