OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Věra Boháčová

Dobrý den, 

byla jsem dotázána co mě přivedlo do Světa zdraví a co mě to dalo. Přivedly mě tam stránky Světa zdraví na internetu a dalo mi to hodně.

Před dvěma roky jsem odešla do důchodu. Poslední roky v práci byly pro mne dosti hektické a stresující. No a čím zahnat nejlépe stres, jídlem. A tak i když šla váha nahoru a měla jsem na sebe vztek, nic jsem pro změnu neudělala. Do toho přišly zdravotní problémy. Po deseti letech bez potřeby navštívit lékaře najednou mi lékaři zjistili dva přechozené zápaly plic, 2x do roka zánět močového měchýře, neustále mě trápil kašel a celkově jsem byla vyčerpaná a bez zájmu.

Váha šla nahoru, oblečení praskalo ve švech a já praskala vzteky. Byla jsem rozhodnutá s tím něco dělat. Vůle byla, ale jak to řešit, aby váha šla dolů a já neměla hlad a cítila se OK? Do Světa zdraví mne přivedla reklama na internetu. Když jsem si to pročetla, zdálo se mi to reálné. Řekla jsem si, to by mohlo být vhodné i pro mne. Přiznám se, že i zvědavost mě k tomu vedla, neb některé informace o vhodnosti potravin a životního stylu jsem už znala, ale nic s tím nedělala.

Po objednání jsem začala před 9ti měsíci chodit k Mgr. Janě Stanovské na pobočku v Pardubicích a dodnes toho nelituji. Nejprve jsem šla spíše ze zvědavosti. Ale byla jsem velmi příjemně překvapena. Když mi bylo vše vysvětleno, byla jsem zvážena, změřena a vyzpovídána, začala jsem si postupně uvědomovat, kde dělám chyby. Při výšce 170 cm byla váha 88,2kg a metabolický věk 76 let. Málo vody v těle a hrouda nežádoucího tuku. Věra Boháčová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

Začala jsem chodit do Světa zdraví na pravidelné kontroly, spíše konzultace. Změnila jsem stravovací návyky, píši si jídelníček a nemám hlad. Potraviny vybírám dle doporučení, nemusím nic vážit a vlastně si jídelníček sestavuji sama dle doporučených potravin, což mi velmi vyhovuje. Oprášila jsem rotoped, který léta zahálel, chodím plavat a na vycházky s trekingovými holemi – Nordic Walking.

Zdravotní problémy vymizely, nejsem unavená, kašel se mi úplně ztratil. I duševně se cítím mnohem lépe. Nemám problém vyjít do schodů, dělám dlouhé výlety, věnuji se aktivně vnoučatům. Studuji na universitě třetího věku psychologii a historii. Nemám problém se ohnout při práci na zahradě. Po 9ti měsících mám o 12kg méně a o dvě velikosti menší oblečení. Metabolický věk mám 59 let a hrouda sádla ubyla. Nejsem unavená a když ano, tak jen večer z toho, že jsem celý den aktivní a to je příjemná únava pro dobrý spánek.

Cítím se báječně a i okolí si toho všimlo. Děkuji všem ve Světě zdraví, kteří tuto metodu zpracovali a hlavně paní Mgr. Janě Stanovské za osobní přístup ke klientovi. Protože k čemu by byla úžasná metoda bez osobního přístupu specialisty ke klientovi. Doporučuji všem, kdo chce pro sebe něco udělat, ať dát nějaké to kilo dolů či zlepšit si zdravotní stav. Za trochu přemýšlení to určitě stojí.

V Pardubicích 18.6.2013

Věra Boháčová

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.