OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

SteviGuard - nejčistší produkt Stévie na trhu

Svět zdraví uvedl v průběhu dubna 2013 na trh zcela nový produkt - přírodní nekalorické sladidlo Steviguard. Jedná se o nejvhodnější sladidlo nejen pro diabetiky. Dávkování je velmi praktické, protože 1 tabletka (55 mg) odpovídá jedné kostce cukru. Sladidlo je prakticky bez kalorií (1 tableta 0,22 kJ / 0,06 kcal) a hodí se ideálně při redukci váhy. SteviGuard je bez pachuti a "ocásku".  

SteviGuard je ideálkní náhradou umělých sladidel, protože nemá žádné negativní účinky. Na rozdíl od jiných výrobců obsahují tablety jako sladidlo pouze stévii, nikoliv kombinaci stévie a jiných sladidel (umělých nebo cukru).

Jedna tabletka obsahuje:

  • extrakt ze stévie (97%) - Rebaudiosid A – ze všech steviolů je nejméně hořký
  • hydrogenuhličitan sodný (efervescentní látka)
  • inulín (prebiotická vláknina)
  • Nutriose® - rozpustná kukuřičná vláknina (ve střevech působí jako prebiotikum)
  • stearan hořečnatý rostlinný (protispékavá látka)

Stévie sladká (steviarebaudiana) je po staletí známá bylina používaná ke slazení. Pochází z Ameriky, kde její lístky pro sladkou chuť a také léčivé účinky žvýkali původní obyvatelé. Lístky stévie jsou cca 300 × sladší než běžný řepný cukr.

Cena SteviGuard je 180 Kč za 180 tabletek. Produkt je možné si zakoupit na naší pobočce v Pardubicích, na kterékoliv další pobočce Světa zdraví, nebo v našem e-shopu.

SteviGuard - přírodní nekalorické sladidlo

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.