OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Proč právě Svět zdraví?

Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí. Jistě si tedy kladete otázku, proč byste měli využívat služeb právě naší firmy. Jak rozpoznat skutečné profesionály, kteří mi mohou reálně pomoci od těch, kde budu jen ztrácet čas a vyhazovat peníze? Doporučujeme Vám zamyslet se nad následujícími otázkami:

Poskytuje firma poradenství zdarma nebo za velmi nízkou cenu?

To je jistě lákavé. Ale protože každá firma musí z něčeho žít, je jasné, že taková firma bude pravděpodobně vydělávat na prodeji potravinových doplňků. Ty samy o sobě mohou být velmi dobré, ale bez dalších změn ve stravování a Vašem životním stylu Vám těžko přinesou trvalé výsledky. Tedy dokud budete od firmy nakupovat její výrobky, možná budete mít nějaké výsledky. Jakmile přestanete, budete na tom stejně jako předtím. To je pro takovou firmu velmi atraktivní obchodní model. ale co pro Vás?

Kde a s jakým vybavením poskytuje firma své služby?

Má Vámi vybraný poradce vlastní provozovnu? Nebo poskytuje své služby někde ve fitcentru či dokonce v kavárně? Má standardní otevírací dobu, nebo svou činnost vykonává jen na částečný úvazek po své práci? Jaké vybavení má poradce k dispozici? Bude analýzu Vašeho těla provádět na obyčejné osobní váze za 3.000 Kč, nebo na profesionálním tělěsném analyzátoru certifikovaném pro zdravotnictví? 

Jaké zázemí má Váš poradce?

Jedná se o osamělého fanouška zdravé výživy, který absolvoval několikadenní kurs, nebo jde o firmu, která pracuje s uceleným systémem zaštítěným lékařskou radou? S kým bude Váš poradce konzultovat Vaše případné zdravotní problémy nebo neúspěchy?

Z jakých podkladů a informací vychází Váš poradce?

Pracuje s biochemickým vyšetřením? Provádí podrobnou analýzu Vašeho zdravotního stavu, stravovacích návyků, pohybových aktivit a životního stylu? Nebo Vám vytvoří standardní jídelníček bez ohledu na Vaše individuální potřeby?

Proč (ne)hubnout online?

Na internetu se objevuje řada programů na "online" hubnutí, video hubnutí, a podobně. Nic proti tomu, ale z jakých podkladů bude takový "online" poradce vycházet? Bude mít k dispozici Vaši osobní komplexní diagnostiku? Nebo bude prostě nabízet video programy stejné pro všechny klienty bez ohledu na jejich metabolický typ, výchozí parametry a vývoj hubnutí? Jak Váš "online" poradce pozná, zda se jedná o úbytek váhy z tuků nebo ze svalů? Budete mít čas zadávat všechny jednotlivé zkonzumované potraviny do online aplikace, abyste získali zhodnocení svého jídelníčku?

Jak to děláme my ve Světě zdraví, to si můžete přečíst na těchto stránkách, nebo na www.svet-zdravi.cz. Jistě se rozhodnete správně a bude-li to rozhodnutí pro spolupráci s námi, bude nám velkou ctí a potěšením Vám napomoci ke splnění Vašich přání. 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.