OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petra Šubrtová

Když jsem se podívala do zrcadla na mou postavu, zjistila jsem, že asi není něco v pořádku.  V tu chvíli jsem si řekla, že je čas něco s tím udělat. A tak jsem se rozhodla využít služeb Světa zdraví v Pardubicích a svěřit se jim do péče.

Když jsme s paní Kolrusovou šli na první vážení a měření, byla jsem docela udivená, jak špatně mé tělo na tom je a jak špatně funguje. Trošku jsem se zalekla ceny té celé „procedury“ a měla jsem i trošku rozpaky, zdali se podaří aspoň trošku zhubnout, ale věřte, že výsledek stojí za to. Výživová poradkyně mi ukázala, že to jde i jinou cestou a zdravěji. Že nejde o to se přejídat a sníst, co se mi naskytne, ale jíst častěji a správně. Do toho kousek sportu a hodně tekutin, ovoce a zeleniny a jde to samo.  

Do Světa zdraví jsem přišla se 70 kily a odcházím s 58 kily. Díky paní Kolrusové a týmu se cítím opravdu skvěle. Chtěla bych jim moc poděkovat za práci, kterou odvedli. Že díky nim se cítím opravdu dobře. 

Petra Šubrtová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Petra Šubrtová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.