OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petra Šikýřová

Je mi 26 let a vyzkoušela jsem mnoho "zázračných" diet a přípravků na hubnutí pořád dokola a vždy to mělo stejný výsledek - trpěla jsem hlady a to, co jsem pracně shodila jsem nabrala dvojnásob.

Když jsem se vdávala, podařilo se mi shodit 10 kg, ale jedla jsem 1x max. 2x denně a to převážně zeleninu. Po svatbě jsem začala nabírat kilogramy zpět a za rok jsem měla 15 kg nahoře. Jakmile se ručka na váze vyšphala na 80 kg, měla jsem slzy v očích. Nemluvím ani o tom, že jsem byla neustále unavená, měla jsem nateklé nohy, pálila mě žáha, doktorka mi řekla, že budu mít problém s otěhotněním apod. Při pohledu do zrcadla jsem byla nešťastná.

Kamarádka mi vyprávěla o jednom programu na hubnutí, do kterého se přihlásila a začala jsem se o to zajímat. Brouzdala jsem po internetu a narazila na Svět zdraví, četla jsem si příběhy lidí a vše o programu. Velmi mě to zaujalo a objednala se na konzultaci. Petra Šikýřová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Při prvním vážení jsem byla zděšena - váha 76,2 kg a ostatní hodnoty byly také špatné. Byl mi doporučen půlroční program na shození 10 kg. Sice to nějakou korunu stálo, ale řekla jsem si, že pokud mi pomohou, tak do toho jdu. Byl mi vyhotoven jídelníček - jaké potraviny jsou pro mě vhodné a naopak.

Měla jsem obavy, jestli to zvládnu - jíst po 2,5 - 3hod., určité jídlo a malé porce, ale překvapivě to šlo dobře. Ze začátku jsem chtěla "se vším praštit", protože jsem měla chutě, ale manžel mi hodně pomáhal a dodával mi sílu vydržet a když jsem viděla, že ručička na váze jde dolů a ostatní se mi také zlepšuje, tak to šlo samo. Naučila jsem se zdravě jíst, neměla jsem vůbec hlad a chutě mě přešly. Klidně si dám nějakou tu neřest, ale výčitky nemám a hubnu dál.

Po půl roce pravidelných kontrol mi váha ukazuje 60,9 kg - čili místo 10 kg jsem shodila 16 kg. Tělesný tuk jsem z 37,7 % srazila na 26,4 %, voda v těle se mi ze 44,6 zvýšila na 51,7; viscerální tuk jsem z 5 srazila na 2 a mé tělo se nyní necítí na 40, ale na 21.

Cítím se výborně, konečně můžu nosit oblečení, které jsem si léta nemohla dovolit a zdravotně jsem na tom o dost lépe. Řadu let jsem nebyla na koupališti, protože jsem se styděla ukázat se v plavkách, ale letos budu chodit co nejvíc to půjde. Okolí mě stále chválí a říkají, že jsem se dost změnila a ptají se na tajemství mého spěchu. Manžel je na mě moc pyšný a je rád, že se konečně po těch letech sama sobě líbím a mé sebevědomí stouplo. Všem, kteří chtějí pomoct se shozením kil, jako jsem potřebovala já, doporučuji Svět-zdraví. Už vím, jak si váhu udržet a případně, jak shodit, kdybych zase nějaké to kilíčko nabrala.

Moc děkuji Světu-zdraví a hlavně p. Krejčovskému, který se o mě po celou dobu staral.

Petra Šikýřová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Petra Šikýřová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.