OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petra Machačová

Do Světa zdraví jsem se objednala, abych zhubla svá poporodní kila navíc po svých dvojčátkách. :-) Můj problém byl stejný jako u většiny maminek. Stále se staráte o to, aby správně jedlo vaše dítě, ale zapomenete se starat o to, abyste také správně nakrmila vlastní tělo.

Vždycky jsem jedla v okamžiku, když už jsem cítila hlad. A protože jsem málokdy měla po ruce něco zdravého či dietního, sáhla jsem po tom, co bylo k dispozici ... tatranka, rohlík ... apod.

Konzultace s nutriční specialistkou paní Kolrusovou mi moc pomohly. Byl mi sestaven jídelníček na míru, a tak začal můj tříměsíční program ve Světě zdraví. Začala jsem jíst 5x denně, pít více tekutin, zařadila do jídelníčku více ovoce, zeleniny, naučila jsem se rozlišovat, kdy jíst bílkoviny, kdy jíst sacharidy, jaké používat tuky.

A ŠLO TO ... KILA ŠLA DOLŮ. Za 3 měsíce mám dole 6 kilo a ještě nejsem u konce. Cítím se lépe, nejsem tak unavená a nemám hlad.

Tímto chci moc poděkovat Světu zdraví a paní Kolrusové, že mi ukázali, jak správně a hlavně zdravě zhubnout kilogramy navíc. Byly to příjemné 3 měsíce. :-)

Petra Machačová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Petra Machačová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.