OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pavel Kohout

Můj příběh na cestě k současnému životnímu stylu začal ve chvíli, kdy mi osobní váha ukázala tři jedničky. Bral jsem to jako znamení, kterému předcházely potíže při jakékoliv fyzické námaze. To se nejednalo o vrcholový sport, vždyť s takovou nadváhou se sportovat ani nedá. Těžká pro mě byla rekreační jízda na kole i chůze. Pavel Kohout PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Hlavou se mi honila věta mojí babičky, která říkávala: „Ten nikdy nezhubne, ten si hubu neošidí“. Začal jsem se zajímat o možnosti, jak si hubu neošidit a zároveň přitom zhubnout. Inspirací mi byl kamarád, jehož příběh jsem našel na internetových stránkách Světa zdraví. Když jsem se pak poprvé ocitnul v příjemných prostorách pardubické pobočky Světa zdraví, dozvěděl jsem se, že můj metabolický věk, vycházející z váhy 111 kg, odpovídá věku 80 let, takže vlastně již 5 let „přesluhuji“ věkový průměr obyvatele ČR. To byl další důvod, proč jsem se vydal na tuto cestu.

Zpočátku jsem byl kolegům za podivína, který se ze dne na den přestal ládovat pečeným bůčkem nebo tlačenkou, a místo toho si servíroval na talíř dušené hovězí se zeleninou. K jejich i mému překvapení jsem v průběhu uplynulého roku nepocítil hlad. Chuť by byla, ale nikdy nebyla tak silná, abych si vytyčený cíl pokazil jakýmkoliv dietním hříchem.

Současný stav mi dovoluje věnovat se všemu, co mě dříve přivádělo málem ke kolapsu. Dnes už mě ani nenapadne odbývat se ovarem nebo uzeninou. Dopřávám si daleko pestřejší stravu, bohatou na živiny a vlákninu, která se stala nedílnou součástí mého jídelníčku.

Jsem moc rád, že jsem se díky p. Krejčovskému dokázal zbavit čtvrt metráku zbytečného tuku. Dnes přemýšlím, jak jsem takové množství sádla dokázal celé dny tahat bezdůvodně s sebou.

Pavel Kohout PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Pavel Kohout PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.