OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Paní Kohoutová, Pardubice

Je mi 36 let a celý svůj život jsem měla problémy s udržením ideální váhy. Od malička jsem poměrně hodně sportovala, a když to přestalo stačit, zkoušela jsem snížit váhu pomocí různých diet. Ty většinou spočívaly v tom, že jsem hladověla, abych shodila přebytečná kila. Byla to pro mě hlavně psychická zátěž a po čase jsem se vrátila ke svým špatným stravovacím návykům. Následně se dostavoval "jojo" efekt. Takhle jsem to praktikovala řadu let, až jsem se dopracovala k obezitě. Čím je člověk starší, přestává být k sobě přísný, méně cvičí a více si dopřává "zakázaných laskominek". Dostavily se také zdravotní problémy, bolesti kloubů a pocity únavy. Situace začala být natolik zoufalá, že jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc.

Na internetu jsem si našla "Svět zdraví", vyplnila formulář a poslala. Hned druhý den se mi ozvala asistentka a objednala mě k první konzultaci. Přivítal mě milý a usměvavý personál, který mi dodával energii po celé tři měsíce. Naučila jsem se jíst správné potraviny, ve správný čas a hlavně jsem začala dodržovat pitný režim. Jedním z problémů, které přispívaly k mé obezitě, bylo špatné načasování příjmu potravin a téměř žádný příjem tekutin. Bez problémů jsem vyloučila ze svého jídelníčku nevhodné potraviny (sladkosti a tučná jídla), bez kterých bych si to dříve neuměla představit.

Zhubla jsem 8kg za tři měsíce. Po celou tu dobu jsem neměla pocit hladu, cítila jsem se velice dobře po zdravotní i psychické stránce. Díky specialistům ve "Světě zdraví" jsem získala zpět mé dávno ztracené sebevědomí, vrátila se mi radost ze života a úsměv do tváře. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.