OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Oldřich Honzák

S nadváhou jsem nikdy v minulosti nebojoval, i když se moje váha pohybovala od 80 do 85 Kg při mé výšce 176 cm. Protože jsem hodně sportoval, v létě hrál fotbal a nohejbal, v zimě hokej, cítil jsem se dobře a neměl žádné problémy.

Postupem času s tím, jak moje sportovní aktivity ubývaly, moje váha se zvyšovala a začal jsem pociťovat zdravotní potíže. Začal jsem léčit vysoký krevní tlak, trpěl jsem častým nadýmáním, zvýšenou hladinou cholesterolu a náběhem na dnu.

Uvědomoval jsem si, že s tímto stavem musím něco dělat. Po různých neúspěšných dietách, kdy jsem pár kilo shodil a potom ještě víc přibral, jsem na internetu objevil nabídku Světa zdraví na konzultaci. Po mém počátečním váhání jsem vyplnil přihlášku a poté navštívil pobočku v Pardubicích. Na pobočce se mě ujala specialistka paní Gabriela Voříšková, která provedla moji kontrolní diagnostiku.

Protože jsem nebyl s výsledky spokojen, rozhodl jsem se pro program Světa zdraví. Při další odborné konzultaci mě paní Voříšková seznámila s tím, které potraviny jsou pro mě vhodné a které ne, kdy, co a kolik mám jíst a také jak se víc pohybovat. Všechny tyto podklady jsem potom dostal písemně zpracované. Po mojí počáteční nedůvěře jsem zjistil, že se dostavují první výsledky, netrpím hladem, ani nemám chuť na sladkosti.

Moje první návštěva Světa zdraví byla 29.11.2016 kdy jsem při výšce 176 cm vážil 103,1 kg. Za cíl  jsem si dal do konce května se dostat na 90 kg. I když tento cíl nesplním, jsem spokojen s tím, že moje zdravotní potíže postupně ustupují. Cítím se v naprosté pohodě a jsem rozhodnutý pokračovat v započaté změně životního stylu a věřím, že moje váha se nezastaví na 90 kg, ale půjde ještě níž.

Za tuto změnu vděčím Světu zdraví a specialistce Gabriele Voříškové.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.