OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Musím přiznat, že jsem byla vždy ke všem dietám skeptická

Dobrý den, tento rok jsem učinila svoje osobní rozhodnutí, že zkusím zhubnout pod dohledem odborníka. Náhodně jsem uviděla reklamu na Svět zdraví a při zhlédnutí jejich internetových stránek jsem se rozhodla, že zavolám a objednám se. Vlastně mě nejvíce přesvědčily recenze obyčejných žen, matek jako já, kterým se to podařilo.

Musím říci, že mi je 44 let, mám 3 děti a nikdy jsem nezhubla. Po každém dítěti mně zůstala nějaké kila a já se s nimi postupně smířila. V posledních dvou letech mně nenápadně přibyly další asi 4 kilogramy a začaly mi být malé i věci, které jsem si pořídila po třetím dítěti. V tomto období jsem začala vážně uvažovat, že s tím musím něco udělat a hlavně jsem začala být nespokojená sama se sebou. Martin Krejčovský, DiS. - Specialista Světa zdraví FIT - Pardubice

S odstupem času musím říci, že jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro hubnutí se Světem zdraví. Nebyla jsem a ani nejsem klient, který 100% dodržoval správný jídelníček. Hlavně o víkendech, kdy jsem navařila a napekla pro celou rodinu jsem vždy „hřešila“. Přesto jsem pod vedením p. Krejčovského šla s kily dolů. Nejdůležitějšími momenty bylo upravení jídelníčku, pravidelnost stravy, pitný režim a přidání pohybu.

Když už moji blízcí a známí zaznamenali úbytek váhy, tak mně to nejen udělalo velkou radost, ale hlavně mě to nakoplo pokračovat dále.

Musím přiznat, že jsem byla vždy ke všem dietám skeptická a nikdy žádnou nezkoušela. Nemám moc pevnou vůli, abych se mořila hladem a podobné nesmysly. Je to opravdu o změně životního stylu a bez rad a vedení p. Krejčovského bych to nedokázala. I když každý musí nejdříve začít sám u sebe, tady v tom není sám, ve Světě zdraví mu pomůžou odborníci.

Přeji všem hodně zdaru,

Věra

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.