OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Monika Ryšavá

Dobrý den,

hubnutí je o disciplíně a o znalostech ve výživě. Nelze jen počítat kalorie a nekoukat na obsah jídla. ''Miluji'' řeči lidí typu ... vždyť jez všechno, ale menší porce. To ano, ale po polovičním bůčku nebo svíčkové, nikdo nezhubnul. Tedy zhubnul, ale váhu si neudržel. Moc dobře vím, o čem mluvím. Byla jsem celoživotní dietářka s šílenými výkyvy váhy. +- 5kg za týden u mne nebyl problém. Až Svět zdraví mne naučil jíst a Jillian Michaels mne naučila cvičit. Za 3 měsíce jsem zhubla sice jen 2kg, ale 14cm Usmívající se.

Jen je zapotřebí se přestat vymlouvat: nemám na to peníze, nemám čas, mám zdravotní komplikace, atd. To jsou opravdu všechno jen výmluvy. Já jsem matka 2 dětí, v současné době na mateřské, takže peníze opravdu nemám, času pro sebe ještě méně. Podstoupila jsem operaci zápěstí kvůli vrozené vadě. Takže jsem musela přizpůsobit cvičení mému hendikepu. Nehledala jsem žádné výmluvy, jen kliky jsem nahradila dřepy, než se mi zahojila ruka. Při operaci mi zjistili srdeční bradykardii a ani to není důvod k výmluvě. Jen musím poslouchat své tělo a ten prudký kopec vyjít a né vyběhnout.

Pak jsem se musela vypořádat s lidmi v okolí. ''Proč to děláš? Vždyť vypadáš dobře. Cvičíš moc, jíš málo...'' Dělám to proto, abych se cítila dobře.

A co mi to vše dalo?

Sebevědomí, ctižádost, obdiv manžela, krásné vlasy a nehty, pocit lehkosti. Cvičení se stalo mým koníčkem a zdravá strava mým životem.

Sice ještě nejsem v cíli, ale jsem zase o krok blíž než včera.

Přeji krásný den 

Monika Ryšavá

Monika Ryšavá 24.1.2013 - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice 

Monika Ryšavá 28.5.2013 - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.