OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Habrmanová Monika

Jmenuji se Monika a je mi 30 let. O Světě zdraví jsem se dozvěděla od své kolegyně, která po dlouhých letech na dietách, začala konečně díky Světu zdraví hubnout.

Na váze jsem začala přibírat zhruba před 7 lety, kdy jsem se odstěhovala od rodičů a musela se o sebe začít starat sama. Stres v práci a nedostatek času, mě naučilo špatnému stravování - málo vody, žádná snídaně, když se to stihlo, tak oběd a všechno dohnat večer s pořádnou dávkou sladkostí…

Ve Světě zdraví mě naučili trochu zpomalit, nakupovat zdravé potraviny a začít připravovat jídlo den dopředu. Nejde o žádnou dietu nebo vážení potravin, jde o to zjistit, jaké potraviny mé tělo dobře zpracuje a těch se držet. Držím se jednoduchých zásad, přemýšlím už u nákupu, snažím se jíst pravidelně během dne a mé někdy až nezvladatelné chutě na sladké jsou pryč. Neznamená to, že bych sladké úplně vypustila ze svého jídelníčku. Jednou za čas si také něco dopřeji, ale rozhodně to není na denní bázi, jak to u mě bývalo zvykem.

Díky Světu zdraví jsem za 3 měsíce zhubla přibližně 6 kilo, hlavně z oblasti břicha. Po několika letech se letos nebudu stydět svléknout do plavek. Ten pocit, když si můžete koupit menší velikost kalhot, je k nezaplacení.

Svět zdraví nejsou žádné diety, ale naučí Vás novému životnímu stylu, u kterého už zůstanete po celý život.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.