OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Miroslava Němcová

Zhruba měsíc před Vánocemi 2013 jsem se rozhodla, že konečně začnu něco dělat se svojí hmotností. Nechtěla jsem se pouštět sama do redukce mojí váhy, už i z důvodu, že jsem před dvěma lety podstoupila totální thyreoidektomii – úplné odstraněné štítné žlázy, a proto vyhledala pomoc u odborníků ve Světě zdraví.

První měření neukázalo moc dobré výsledky: váha skoro 90 kg (při výšce 174 cm), podíl tuku přes 40 %, viscerální tuk 6 a metabolický věk 52, čili o 22 let víc než mi ve skutečnosti bylo. Rozhodla jsem se tedy pro půlroční program. Je pravda, že ze začátku jsem tomu moc nevěřila, nevěřila jsem, že budu úspěšná, ale výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Váha se postupně a pomalu snižovala, procenta tuku ubývala a po půl roce jsem dosáhla normálních hodnot zdravého člověka: váha klesla na necelých 75 kg, podíl tuku na 30%, viscerální tuk na 3 a věk mého metabolismu se prakticky srovnal mému skutečnému.

Ve světě zdraví jsem naučila jak a co správně jíst, umět si v obchodech vybírat vhodné potraviny. Začala jsem také pravidelně hýbat, ne jen příležitostně, jak tomu bylo doposud.

Dalo by se říct, že jsem důkazem, že i lidé, z velké části ženy, kteří mají zdravotní problém v podobě snížené funkce štítné žlázy nebo jí nemají vůbec (a těchto případů, bohužel, v dnešní době přibývá) nemusí mít nadváhu nebo být obézní, pokud mají správně zvolenou léčbu tohoto problému. Dále je to pouze o správně zvoleném životním stylu – správné stravování a pohyb.

Na poslední řádky mého příběhu patří velké dík pardubické pobočce a zvláště mému výživovému poradci Martinu Krejčovskému. Ještě jednou děkuji.

Miroslava Němcová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT Pardubice Miroslava Němcová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT Pardubice Miroslava Němcová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.