OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Miloslava Dočekalová

Ráda bych napsala svůj příběh o mé změně jídelníčku ze zdravotních důvodů. Nemohla jsem už bolestí vydržet, a tak jsem se, dle doporučení, obrátila na odborníky na zdravou výživu v Pardubicích, kteří mi pomohli řešit problémi s nadváhou.

Z mé strany jsem se hlavně psychicky srovnala a za rady, které jse dostávala, kolektivu moc děkuji. Za jejich ochotu a vstřícnost a žádné vnucování. Odjížděla jsem vždy s dobrým pocitem a dobrou radou, kterou jsem na sobě během 14 dní vyzkoušela. Kdo opravdu chce pro sebe něco udělat, obraťte se na kolektiv nutričních specialistů ze světa zdraví v Pardubicích. Rádi a ochotně Vám pomohou. I když to něco stojí, zdraví je pro nás ale priorita. Já už to vím a pokračuji dál. Zdraví Míla D., která je sama se sebou i s ing. Kateřinou na jedničku spokojena.

Miloslava Dočekalová PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Pardubice Miloslava Dočekalová PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.