OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Marie Petrová

Vážení, rozhodla jsem se také se s vámi podělit o mých zkušenostech ve Světě zdraví při 3 měsíčním programu a úpravě jídelníčku. Během života jsem několikrát držela diety, ale bez efektu.

Protože jsem zdravotní sestra, v současné době již ve starobním důchodu, není mi lhostejné, jak vypadám. Také zdravotní hedisko je pro mě důležté. Mám chronické problémy s páteří, léčím si hypertenzi, od toho se odvíjí zvýšená hladina cholesterolu.

Když jsem v srpnu navštívila poprvé Svět zdraví v Pardubicích, má váha byla 81,5 kg, tělesný tuk 33,6%. Nikdy bych to neřekla, a tak jsem se těšila na úpravu jídelníčku. Skutečně každá návštěva u výživového poradce Marka Solničky byla vždy úspěšná, měla jsem radost a  poslední dvě návštěvy a měření ukázaly hodnoty, jak bylo třeba. Poslední měření a vážení ukázalo úbytek váhy i úbytek tuku. Obvod pasu o 8 cm méně, obvod boků o 3 cm méně. Jsem moc spokojená, pokračuji dále.

Děkuji za milé přijetí a za kvalitní rady. Srdečně zdraví M. Petrová

Marie Petrová PŘED - Příběhy a zkušenosti kiientů Světa zdraví Pardubice Marie Petrová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.