OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Marcela Fidlerová

Pokud jsem aktivně sportovala, nebylo těžké nějaká kila navíc shodit. S přibývajícím věkem to šlo již hůře. V 59 letech jsem prodělala krvácení do mozku, tím se mi vše zhroutilo. Po návratu z nemocnice jsem se do zaměstnání nevrátila a nastoupila do důchodu. Dařil se mi pozvolný návrat k běžnému životu, ale kila šla rapidně nahoru.

Jednou jsem na internetu narazila na inzerát ze Světa zdraví. Byly tam příběhy i starších lidí, a to mě zaujalo. Věděla jsem, že potřebuji pomoc odborníků.

Ve Světě zdraví jsem si bez otálení domluvila schůzku. Od výživového poradce jsem obdržela doporučení, kterých potravin se mám vyvarovat a které jsou naopak vhodné. Nemusím nic vážit, pouze pravidelně a zdravě jíst a k tomu dodržovat pitný režim.

Výsledky se dostavily velice brzy. Přestaly mně otékat nohy a pohyb byl jednodušší. Začala jsem jednou týdně plavat, postupně jsem přidala aquaaerobic. Po 6 měsících jsem snížila hmotnost o 16,8 kg, podíl tuku se snížil o 5,8%, obvod pasu se snížil o 11 cm a obvod boků o 17 cm. Největší plus nastal po rozboru krve, kdy mi paní doktorka odebrala dva léky.

V nastavené cestě budu i nadále pokračovat. Vše se mi daří díky vstřícnému postoji výživového poradce pana Bc. Pavla Páva.

Marcela Fidlerová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Marcela Fidlerová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.