OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Marcel Holeček

Do „Světa zdraví“ mě přivedla moje stále se zvyšující (nad)váha. Při mé výšce cca 175 cm se mi „vyšplhala“ až nad 90 kg, kdy jsem si už musel říct „dost !“... Podotýkám, že jsem měl poměrně velkou toleranci – tedy do cca 10 kg nadváhy bych býval nic neřešil – jenže se to do této hodnoty zkrátka neudrželo.

Začal jsem tedy hledat na internetu, co s tím. Tam mě posléze zaujala nabídka „Světa zdraví“ slibující redukci váhy bez hladovění – pouze pomocí vhodně nalezené stravy pro danou osobu. Neváhal jsem - dle hesla „za zkoušku nic nedám“ - a přihlásil jsem se.

No a pak jsem nelitoval – opravdu mi po nalezení vhodného stravovacího režimu začala váha postupně - pomalu (ale jistě :-)) klesat. Za cca 6 měsíců jsem se dostal na 80 kg – což dělá přes 10 kg váhy dolů, takže jsem se dostal do mé původně chtěné „tolerance“, ale chtěl bych samozřejmě ještě shazovat přebytečná kila i dále – rozhodně alespoň pod těch 80 kg. Moc bych si přál, aby se mi to podařilo.

Marcel Holeček PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Marcel Holeček PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.