OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Luděk Kadlec, Pardubice

V závěru roku 2012 jsem náhle onemocněl těžkou plícní embolií. Dosavadní způsob života se náhle změnil a žil jsem v obavách, zda se budu moci opět vrátit ke svým dřívějším aktivitám a koníčkům. Rád jsem cestoval, jezdil na kole a kolečkových bruslích, lyžoval, stýkal se s přáteli, věnoval se rodině a rád pracoval na zahradě. V závěru úspěšné léčby mi lékaři doporučili mimo jiné též snížení hmotnosti, o což jsem se již sám v minulosti snažil, ale většinou neúspěšně.

Začátkem roku jsem se začal vážně zajímat o zdravou výživu a způsoby docílení snížení hmotnosti na profesionální úrovni. Zvolil jsem si společnost Svět zdraví a absolvoval jsem vstupní pohovor v pobočce v Pardubicích. Rozhodl jsem se změnit svůj způsob života a stravování. Zvykal jsem si na novou skladbu potravy, pravidelnost stravy a pitný režim.

Ocenil jsem sestavení jídelníčku i s ohledem na užívání léků (warfarin). K tomu jsem si postupně zvyšoval pohybové aktivity (rychlá chůze, jízda na kole, občas kolečkové brusle a přiměřená fyzická práce na zahradě). Byl jsem důsledný, přijímal jsem  s respektem připomínky specialistky a dodržoval rady a doporučení. Již po týdnu se projevily pozitivní výsledky. Měřené parametry se začaly měnit k optimálním hranicím a hmotnost se začala snižovat. Po třech měsících se hmotnost snížila o 10 kg. Další tříměsíční stabilizační fáze probíhá prakticky bez výkyvu parametru hmotnosti a pohybuje se na spodní hranici doporučené hodnoty. Cítím se skvěle, lehčeji se pohybuji a dýchám a získal jsem dobrou kondici. Jsem sebevědomější a mám radost z úspěšného cíle.

Na závěr bych chtěl poděkovat týmu pracovníků společnosti Svět zdraví a specialistce paní Janě Kolrusové v pobočce Pardubice za profesionální přístup, připomínky a rady po celou dobu procesu.

V Pardubicích  18.10.2013

Luděk Kadlec
sedmdesátiletý důchodce       

Luděk Kadlec - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice Luděk Kadlec - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.