OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lucie Staňková

Dobrý den, jmenuji se Lucie a ráda bych Světu zdraví věnovala svůj příběh.

Má váha se vždy stabilně pohybovala kolem 57 kg, avšak před třemi lety jsem měla zdravotní problémy, které zapříčinily nárůst váhy o 8 kg. Přestože jsem zapojila fyzickou aktivitu a chodila cvičit 2-3x týdně, snažila se upravit jídelníček, váha se nesnížila ani o kilogram. Nechtěla jsem se vzdát touhy zatočit s nabytými kilogramy, a proto jsem se snažila vyhledat pomoc na internetu, kde jsem objevila odkaz na Svět zdraví.

Po prostudování www stránek jsem se objednala na první měření včetně konzultace. Byl mi připraven jídelníček přímo na míru podle krevní skupiny a nutriční typologie. Do Světa zdraví jsem přišla s jasným cílem shodit alespoň 6 kg, a to během půl roku.

To se mi skutečně podařilo díky mé odhodlanosti a pevné vůli, ale zároveň také díky skvělé spolupráci s panem Markem Solničkou. Ten mi byl velkým rádcem ve věci správného stravování, tipů vhodných doplňků při sportování včetně cviků na problémové partie. Také moc děkuji za trpělivost při odpovídání na nekonečné množství dotazů, kterými byl z mé strany zahlcován. Spolupráci si nemohu vynachválit a všem vřele doporučuji. ;-)

Váha před hubnutím 66,5 kg, nyní 60 kg, úbytek 7,5 kg tuku. Přeji všem klientům Světa zdraví mnoho pevné vůle při snaze zlepšit a udržet správné stravovací návyky, celkové změny životního stylu a radosti z pohybu. 

V Pardubicích, dne 25.8.2015

Lucie Staňková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Lucie Staňková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.