OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lenka Boudyšová, Pardubice

Dobrý den, Svět zdraví jsem oslovila na základě reklamy na internetu. Jelikož celý život bojuji s nějakými těmi kily navíc, tentokrát jsem si řekla ,, dost!!!!  A teď už do toho opravdu jdu a vydržím. Ať to stojí, co to stojí.

Nikdy jsem nebyla na nějaké diety, počítání kalorií, odvažování jídla......  A právě u vás jsem zjistila, že vůbec nic takového není potřeba. Ve vaší firmičce jsem byla velice spokojená, jak s prostředím, tak s lidičkama, kteří tu pracuji, ale hlavně s vaším přístupem k zákazníkům.

Po třech měsících občasných návštěv u vs jsem se naučila chápat podstatu zdravějšího stravování, a vůbec zdravějšího způsobu života, a to samo o sobě dělá s tělem i psychikou člověka velmi mnoho. Kila odcházela sice pomaličku, ale jistě.
I po skončení mého společného programu s vámi se mi stále daří váhu udržovat i pomaličku snižovat a cítím se velmi dobře.

Moc Vám všem (hlavně paníHladíkové) děkuji za péči o mou osůbku. Přeji co nejvíce spokojených klientů.

Hezký den
Lenka Boudyšová

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.