OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Josef Bukač, Pardubice

Před 3 měsíci jsem vážil 92kg a měřil 178cm, takže celkem slušná nadváha, která už mi začínala pomalu vadit, tudíž jsem se rozhodl s tím něco udělat, přítelkyně na internetu našla stránku Světa Zdraví, kam jsem začal pravidelně docházet.

Výsledky na sebe nenechali dlouho čekat a už po 14 dnech byl vidět patrný úbytek, který se po 3 měsících, zastavil na váze 81 kg, s tím, že ještě není konečný. Za tu dobu jsem se naučil správně jíst, hlavně co a kdy a dál to šlo už téměř samo. Opravdu stačí jen chtít a dodržovat jídelníček. Před začátkem jsem se bál, že budu mít hlad a muset jíst jen zrní a klíčky. Což se, naštěstí, ukázalo jako mýlka. Jen jsem musel z jídelníčku vyřadit především pivo a tučná jídla. A v mém případě to šlo celkem i bez nějakého většího sportování.

Všem, kteří chtějí zhubnout, cítit se a vypadat lépe a udělat něco pro své  zdraví doporučuji Svět Zdraví. Výsledky stojí za to!

Josef B., Pardubice

Josef Bukač PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice Josef Bukač PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.