OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jindřiška Kutílková

Byla jsem zvědavá, co mi řeknou.

Že moje váha není ideální jsem věděla, ale co s tím? V minulosti se mi podařilo několikrát zhubnout tím, že jsem se omezila v jídle, ale po určité době jsem zase shozená kila nabrala a vždy se přidala ještě nějaká navíc.

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu. Přihlášku na měření, jak na tom opravdu jsem, jsem vyplnila více méně ze zvědavosti. Hned druhý den se mi ozvala asistentka a domluvily jsme si první schůzku. Ujala se mě paní Gabriela Manová a já se zeptala, jestli dokážu shodit, aniž bych po delší době vše nabrala zpět. Vysvětlila mi, že vše je jenom ve správném jídelníčku a pohybu. Domluvily jsme se na půlročním programu. Dostala jsem instrukce s doporučenými potravinami a s potravinami, které nejsou pro mne vhodné. Jelikož pracuji na směny tak mi také poradila, kdy a co mám jíst a hlavně, že je potřeba dodržovat pitný režim.

Při každé návštěvě mi zkontrolovala jídelníček a řekla, co dělám dobře a co špatně. Ze začátku jsem byla pořád přejedená. Zdálo se mi, že pořád jenom jím a přesto druhé kontrolní měření ukázalo, že kila jdou dolů.

Když v půlce mého programu paní Gabriela Manová ukončila svou činnost na pobočce v Pardubicích, ujala se mě paní Kamila Myslíková, se kterou jsem si také vždy dobře popovídala. Vždy mě pochválila za výsledky, i když byly někdy jenom malé.

Po půlročním snažení jsem zhubla
9,4 kg tuku
14 cm v pase
10 cm přes boky.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.