OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jaroslava Balášová

Nikdy jsem nebyla nijak silná, ale s přibývajícím věkem jsem přece jen nějaké to kilo nabrala. Za 5 let se ovšem moje váha navýšila o 12 kg a ručička na váze ukázala číslo 78 při mé výšce 165 cm. Zkoušela jsem nějak zhubnout, ale vždy, jak jsem rychle začala, tak jsem zase rychle skončila se slovy „no a co, tak jsem tlustá“. Bohužel jsem si nemohla na sebe koupit nic z toho, co se mi líbilo, navlékala jsem se jen do velikosti XL, případně XXL. Najednou mi to začalo vadit a chtěla jsem se radikálně změnit.

Našla jsem si na internetu nabídku Světa zdraví. Vše jsem si o programu řádně přečetla a promyslela. Nabídka byla zajímavá a přesvědčivá. Jeden večer jsem tedy vyplnila objednávku ke konzultaci.

S trochou strachu jsem přišla do kanceláře paní Kolrusové, velmi příjemné výživové poradkyně. Ta mě zvážila, přeměřila a pečlivě se mnou rozebrala moje zjištěné, ne příliš dobré, hodnoty. Došly jsme k závěru, že bych měla opravdu zhubnout dosud nabraných 10-12 kg, upravit jídelníček a změnit svůj špatný životní styl.

Naučila jsem se pravidelně a vhodně jíst, přidala jsem trochu pohybu a výsledek se dostavil. Během půlročního programu jsem zhubla 10 kg, upravily se mi některé hodnoty v těle, trochu jsem „omládla“ a už si kupuji oblečení, které se mi opravdu líbí. Má velikost je nyní 40-42, takže super. Věřím, že ještě něco málo zhubnu, ale taky jsem přesvědčená, že už nepřiberu, protože konečně prakticky vím, jak na to. Před programem bylo vše jenom jedna velká nefungující teorie.

S programem, péčí a přístupem paní Kolrusové jsem byla velice spokojená a mohu Svět zdraví v Pardubicích všem vřele doporučit.

Jaroslava, 52 let

Jaroslava Balášová PŘED - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Jaroslava Balášová PO - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.