OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jaroslav Leibl, Pardubice

Náhodou jsem si na internetu přečetl článek o Světu zdraví. Zjistil jsem, že se jedna z poraden nachází i v Pardubicích. Proto jsem se rozhodl ji navštívit. Měl jsem nadváhu a chtěl jsem se sebou něco udělat. Z původních cca 78 kg jsem se v průběhu několika let dostal až na 89 kg. Měl jsem především problémy s vysokým tlakem a samozřejmě s větším břichem. Nadváhu jsem měl ne snad kvůli nedostatku pohybu, ale především díky nepravidelnému stravování. Ráno jsem se pouze nasnídal, obědval jsem kolem druhé hodiny i déle a večeřel jsem třeba až v 8 nebo 9 hodin večer.

Protože chodím spát později, tak jsem kolem půlnoci zaháněl hlad třeba i čokoládou. Stravoval jsem se v různých vývařovnách a konzumoval jsem hlavně smažená jídla, omáčky, knedlíky, salámy a různé majonézové saláty, které jí většina lidí. Když jsem se s váhou dostal na téměř 90 kg, rozhodl jsem se se sebou něco udělat. Proto jsem navštívil Svět zdraví v Pardubicích.

Moje výživová poradkyně paní Mgr. Jana Stanovská mi dala mnoho podnětů k přehodnocení mých stravovacích návyků a denních aktivit. Poradila mi, které potraviny jsou pro mě vhodné a kterým se mám naopak vyhýbat. Myslel jsem si, že při mém pracovním vytížení nepůjde dodržovat pravidelnou stravu. Jde to. Jen to chce trochu přípravy na druhý den a také podporu v rodině. Začal jsem pravidelně jíst 5x denně, pít a více se pohybovat. Pravidelně po 14 dnech jsem docházel na konzultace a průběžně po celou dobu jsem si zapisoval, co jsem každý den snědl.

To jsem pak konzultoval s paní poradkyní. Mohu konstatovat, že toto vše mi pomohlo nastavit nový stravovací režim. Chtěl jsem se s váhou dostat pod 80 kg, což se mi po přibližně třech měsících povedlo. 10 kg je dole. Ne díky hladovění, ale právě díky pravidelné stravě. Cítím se mnohem lépe, vypadám lépe a v tomto trendu chci i nadále pokračovat.

Děkuji paní poradkyni Stanovské za její rady a vstřícný přístup. Přeji jí mnoho dalších spokojených klientů.

Jaroslav Leibl, Pardubice, 56 let

Jaroslav Leibl - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice Jaroslav Leibl - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.