OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Šolcová 

Píši o svém neustálém boji s nadváhou a obezitou. V mládí to byla nadváha, nad kterou se mi opakovaně dařilo vítězit. Zlom přišel po dvou těhotenstvích. Za dva a půl roku jsem nabrala neskutečných 22 kilo. Tehdy začalo mé trápení. Vyzkoušela jsem snad všechny známé diety a dostupné pilulky. Opakovaně jsem hubla a zase přibírala. Jo-jo efekt fungoval s plnou silou. Přitom jsem nesladila nápoje, nevyhledávala sladkosti a příležitostně jsem sportovala. V 50 letech jsem začala rezignovat a smiřovat se se svou obezitou. Kila navíc mi vadila zatím jen esteticky.

S postupujícím věkem se začaly objevovat pohybové a jiné zdravotní potíže. V roce 2010 jsem prodělala operaci žaludeční kýly, která se nepovedla, takže jsem byla po 6 letech objednána na reoperaci. A to byl můj hlavní impulz k rozhodnutí ještě jedenkrát zkusit se sebou něco udělat. Už jsem neřešila jen zhoršující se kondici, ale šlo mi hlavně o zdraví.

Náhodou jsem na internetu narazila na stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si několik článků a příběhů lidí, kteří se rozhodli hubnout s pomocí Světa zdraví. Zpočátku jsem byla velmi skeptická. Nevěřila jsem, že mi něco pomůže, ale strach z další operace mi paradoxně velel: "Udělej se sebou konečně něco prospěšného". Přihlásila jsem se na analýzu těla a rozbor krve. Začala jsem docházet každých 14 dnů na konzultace a učila se s pomocí paní Kamily Myslíkové měnit svůj jídelníček a způsob stravování. Paní Myslíkové jsem vděčná za její vstřícný přístup a podporu. Vždy mi dodávala pozitivní energii a dokázala pochválit i za drobný úspěch.

Sice mé výsledky stále kolísají a v současnosti se mi nedaří snižovat hmotnost, ale nevzdávám se! Musela jsem totiž kvůli operaci, následné dlouhodobé rekonvalescenci a několikaměsíčním zahraničním cestám přerušit několikrát své konzultace, včetně dodržování správného způsobu stravování.

Ale i tak se cítím mnohem lépe. Jsem aktivnější a spokojenější sama se sebou. A hlavně: kupuji si oblečení o dvě konfekční velikosti menší. Je to dobrý pocit.

Děkuji, paní Myslíková - bez Vás by se mi tato změna nepodařila. Určitě budu pokračovat dál.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.