OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Šlingrová

Dobrý den,

chtěla bych velice poděkovat Světu zdraví zde v Pardubicích, zejména pak panu Krejčovskému, za jejich přístup ke mně, jako ke klientce, jejich maximální ochotu, píli a odbornost. Jsem ráda, že jsem zainvestovala peníze, do tak dobré věci, kterou je právě změna jídelníčku, dodržování určitých pravidel ve stravování a životním stylu. Jsem v tomto směru velice opatrná a články o dietách a nových doplňcích stravy na hubnutí si sice přečtu, ale myslím si o nich "svoje". Návštěva a následný 3 měsíční program, který jsem ve "Světě zdraví" absolvovala, mi dal neskutečně mnoho zkušeností, informací, splnila jsem si své sny a tomu se žádná dieta ani reklama na "zázračný přípravek" na hubnutí nevyrovná!!

Teď si užívám toho, že oblečení, na které jsem jen smutně koukala do šatní skříně, jelikož mi bylo těsné a nevypadalo na mě dobře, mohu konečně nosit a cítím se v něm absolutně skvěle!!:-) Jsem šťastná za "můj úspěch". A třešničkou na dortu jsou lichotivá a milá slova mého okolí. 

Všem, kteří se sebou nejsou spokojeni a chtějí něco udělat se svou váhou vřele Svět zdraví doporučuji!! Věřte mi, že nebudete zklamáni, ba naopak, kila jdou tak krásně dolů, že je člověku rázem veseleji:-)

Ještě jednou děkuji za úžasný odborný, ale i lidský přístup.

Šlingrová Jana

Jana Šlingrová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.