OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Nováková - Cítím se naprosto skvěle

Jednoho dne jsem se rozhodla se sebou něco udělat. Trápila mě přebytečná kila a s tím i spojené zdravotní problémy a zhoršená pohyblivost. Seděla jsem na internetu a snažila se najít něco, co by mi mohlo pomoci. Najednou se mi na stránce objevila možnost objednání na konzultaci do Světa zdraví. Chvilku jsem váhala, ale na konec jsem si řekla, že to zkusím a objednala se. Ještě ten den mi volala asistentka z pobočky v Pardubicích a sjednala se mnou termín konzultace.

Pan Krejčovský, který mě vzal do své péče, mi jednoduše a jasně vysvětlil, co dělám špatně a jak by to mělo vypadat. Zjistila jsem, že spousta věcí, které jsou zažité pro redukci, jsou naprosto scestné a nepravdivé. I když jsem všemu ze začátku úplně nevěřila, rozhodla jsem se poslechnout a dodržet vše, co jsme si řekli.

Výsledky se začaly dostavovat téměř okamžitě. Byla  jsem nadšena, že to funguje a tuky jdou dolů. Za dobu docházení do Světa zdraví jsem zredukovala 14 kg a cítím se naprosto skvěle. Vrátilo se mi zdravé sebevědomí, chuť a energie do života.

Chtěla bych všem ve Světě zdraví poděkovat a popřát jim hodně úspěchů s dalšími klienty! 

Jana, 61 let

Jana Nováková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice Jana Nováková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.