OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Karasová

Před několika lety jsem omezila cvičení, našla si sedavější zaměstnání a cpala se vším možným, což se neblaze projevilo na mé postavě. Samozřejmě jsem se snažila s tím něco dělat, ale přišel nějaký stres, který jsem řešila koblihou nebo řízkem …klasika.

No a před 3 měsíci jsem se na sebe už naštvala, hledala na internetu a našla jsem stránku Světa zdraví, kterou jsem celou přečetla a přemýšlela, jestli to zkusit nebo ne. Řekla jsem si, že tím nemám co ztratit a objednala jsem se na konzultaci. Což  teď s odstupem času, po ukončení kůry, vidím velmi kladně. Neměla jsem příliš velkou nadváhu, nějakých 5 kilo, vážila jsem při výšce 158 cm přesně  61,5 kg, ale necítila jsem se dobře. Podařilo se mi za 3 měsíce zhubnout na 57,2 kg, tedy něco přes 4 kila a už dopnu staré oblíbené kalhoty a můžu si dovolit tričko na tělo, takže všem, kteří nejsou ještě rozhodnutí, zda-li to zkusit nebo ne, vzkazuji, jděte do toho! Osobně jsem chodila k panu Krejčovskému a byla jsem velmi spokojena, není problém se na cokoli zeptat a poradit se.

A abyste věděli co vás čeká:

Při prvním setkání se zvážíte, zjistíte spoustu informací, např. váš metabolický věk, procento tuku apod., můžete se poradit, a pak je to už na vás, jak se rozhodnete. Pro mě osobně byl trochu šok cena kůry, nicméně jsem se i tak rozhodla pro a opravdu toho nelituji, naopak. Po skončení kůry Vám zůstane celý jídelníček, do kterého můžete třeba i za 10 let nahlédnout, jelikož je vystaven vám na míru – bude platit stále.

Osobně jsem se obávala, že 3 měsíce budu trpět tím, co jím. Že až to skončí, vrhnu se na svoje oblíbená jídla a tak, ale obava to byla zbytečná. Naučila jsem se jíst zdravě a vůbec mi nechybí dřívější styl stravování. Nemám chutě, hlady netrpím, nic. Opravdu je to o dost snažší, než to vypadá napsané na papíře, takže i teď to budu dodržovat. A těším se na své další úspěchy. Ať se daří i vám!

Jana K.

Jana Karasová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice Jana Karasová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví FIT - Pardubice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.