OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Halířová - výživová specialistka

Vždy jsem věděla, že chci nějakým způsobem pomáhat svému okolí a pracovat s lidmi. Když se mi naskytla příležitost pracovat ve Světě zdraví, řekla jsem si, že je to příležitost přímo pro mě. Práce v příjemném prostředí s velice kvalitní a individuální péčí o klienty, která mě bude bavit.

Zdravý životní styl mě zajímá již delší čas. Prvním impulsem byl pro mě můj přítel, který má velkou zálibu ve sportu. Musela jsem se naučit vařit zdravěji a sama na sobě jsem začala poznávat, že zdravá strava mi dělá dobře a cítím se lépe.

Získávání informací z internetu mi nestačilo. Rozhodla jsem se pokračovat ve vzdělání. Jasnou volbou byla technologie potravin a kurz poradce pro výživu. Nabyla jsem mnoho nových zkušeností a informací, které nadále rozvíjím. To vše chci předávat právě lidem, co to potřebují a stojí o to. Cílem mé práce je pomoct vám cítit se zdravější. Každý z nás by si měl uvědomit, že zdraví máme pouze jedno.

Vzdělání

  • Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. – Kuchař-číšník
  • Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice – Technologie potravin
  • Welko - kurz poradce pro výživu
  • Akademie Světa zdraví - certifikovaná výživová specialistka

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.