OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Dubcová

Dobrý den, jmenuji se Jana a je mi 32 let. Už od malička jsem se řadila do skupiny těch prostorově výrazných lidí. Největším problémem se tak trochu stalo vysedávání ve školních lavicích a pak další vysedávání doma nad učením. Nakonec se k tomu všemu zcela nenápadně přidala Crohnova nemoc, která s mojí váhou řádně zamávala. Několik let jsem jedla všelijak, hlavně, aby to moje tělo sneslo a konzumace některých potravin (např. zeleniny) klesla skoro na nulu. Neustále jsem byla unavená a když už to vypadalo, že se nemoc trochu odmlčí a mohla bych začít se sebou něco dělat, zase přišel propad, kortikoidy, a tak se moje váha vyšplhala až na 119 killo.

Na jaře roku 2014 jsem se rozhodla, že takhle to dál nejde a začala jsem chodit na aqua-aerobic a plavání, začala jsem do práce jezdit na kole, ale výsledky se nějak ne a ne dostavit. Až mi na začátku léta mamka poslala odkaz na Svět zdraví, o kterém se doslechla v práci, a já se rozhodla to zkusit. Dostala jsem se k paní Janě Kolrusové, která mi udělala vstupní diagnostiku a výsledky nebyly vůbec pěkné. Souhlasila jsem s půlročním programem a pustila se do boje.

Paní Kolrusová mi sestavila seznam potravin, které jsou pro mě vhodné z hlediska mého metabolického typu a jiných věcí, a já se snažila s tím poprat. Velkou komplikací však byl ten zatrolený Crohn a já hned na začátku musela uznat, že doporučené množství zeleniny je pro mě vražedné. Navztekala jsem se s tím dost a dost, ale i tak se začaly dostavovat výsledky. Nakonec jsem se tím prokousala a upravila jsem si jídelníček tak, aby ho mé tělo akceptovalo a zároveň hublo.

Velmi mi pomohla informace od paní Kolrusové o webu, kde si mohu zadávat množství jídla, které sním a pěkně se mi to přepočítá na kJ. Mimo jiné se mi tam vypočítá, kolik tuků, sacharidů a bílkovin mám sníst, a pak si mohu například večeři uzpůsobit tak, abych se vešla do tabulek. Stejně tak tam je tabulka na přepočet aktivity na spálené kJ, takže pěkně vidím, zda se flákám nebo ne. Po půl roce mám dole 15 kg a hodlám i nadále pokračovat, nejsem tak unavená a mám chuť se hýbat víc a víc. Jím mnohem zdravěji než dřív. Dokonce se mi konečně podařilo srazit i cholesterol a srovnat krevní tlak. 

Jana Dubcová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice  Jana Dubcová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.