OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Bohatá

Před 10 lety jsem přestala kouřit a moje váha začala jít rychle nahoru. Nastal marný boj. Držela jsem všechny možné i nemožné diety. Marně. Před 5 lety jsem odešla do předčasného důchodu a váha šla nahoru ještě rychleji. Veškeré mé snažení se nedařilo. Přidaly se zdravotní potíže a bolesti kloubů. Začalo mi být jasné, že sama se nadváhy nezbavím.

V únoru 2014, na doporučení kamarádky, jsem vyhledala pomoc ve Světě zdraví. Poradce Martin Krejčovský mi sestavil jídelníček na míru, vysvětlil zásady zdravého stravování a doporučil vhodné potraviny. Zjistil, že jsem jedla málo a špatně, i když jsem se snažila jíst zdravě. Za 6 měsíců pod jeho vedením jsem zhubla 11 kg tuku. Občas mi váha stála, ale poradce mě vždy povzbudil, uklidnil a vysvětlil, kde dělám chybu. Za celou dobu jsem neměla pocit hladu, polevily bolesti kloubů a je mi fajn.

A tak........... Díky Martine!

Jana Bohatová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Jana Bohatá PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.