OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak to funguje?

1 Unikátní diagnostika složení Vašeho těla

Přístrojová diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji TANITA. Zjistíte aktuální stav Vašeho organismu (váha, množství tuku, svalové hmoty, BMI, metabolický věk, útrobní tuk). Zjistíte, kolik kilogramů případně potřebujete zhubnout a jak vypadá Vaše tělo zevnitř.

2. Individuální výživový plán na základě Metabolické diagnostiky KNT

Na základě diagnostiky a konzultace s naším výživovým specialistou získáte konkrétní rady a doporučení pro zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy.

Individuální dietní plán podle Komplexní nutriční typologie obsahuje kromě vzorového jídelníčku také výpis potravin, které Vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodají vám energii, stejně jako ty, které naopak Vašemu tělu nesvědčí. Plán je „ušitý na míru", proto nebude obtížné ho dodržovat.

 

3. Biochemické vyšetření krve

Součástí našich programů může být, budete-li si to přát, i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein, ASLO, atd.) Celkem se jedná o cca 40 sledovaných parametrů. Vyšetření se provádí ve smluvních laboratořích a je vyhodocováno lékařským týmem. Umožňuje  našim specialistům lépe nastavit váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná nevěděli. 

Ukázka výsledků biochemického vyšetření klientů Světa zdraví FIT Pardubice

4. Odborná péče

Důležitou součástí hubnutí a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu Vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí. Naučíte se, jak získat zdravou váhu a kondici a udržet si je!

Graf vývoje metabolického věku klienta - Svět zdraví FIT Pardubice

Objednejte se na konzultaci a začněte hubnout hned

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.