OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ivana Kopecká - výživová specialistka 

Od malička mne zajímal pohyb a zdravý životní styl, vedla mě k tomu rodina i sport. Když přišlo na výběr střední školy, vybrala jsem si Educu - obor sportovní management v Pardubicích, ačkoli mne to v průběhu studia zavedlo jinam (na Obchodní akademii v Chrudimi), po vystudování mne to opět táhlo ke zdravé výživě.

Chtěla jsem nějakou přímou praxi a kontakt s lidmi, kde bych mohla čerpat znalosti a zároveň opravdu pomáhat. Začala jsem tedy pátrat na internetu po práci, která všechny mé požadavky splňuje. Když jsem narazila na společnost Svět zdraví, okamžitě jsem měla jasno. Samozřejmě byla potřeba odbornost v tomto oboru a tak jsem absolvovala rekvalifikační kurz od NutriAcademy. Na samotném kurzu jsem si to velice užila, protože přísun informací, které mě tak zajímali, byl obrovský. 

Po dosažení kurzu jsem nastopila na pozici vyživového poradce sem do Světa zdraví, kde jsem dále na odborném školení získala další skvělé znalosti a zkušenosti a mohu pomáhat lidem změnit jejich pohled na zdravý životní styl a zároveň dělat práci, která mě opravdu naplňuje a baví.

Znalosti a odborné dovednosti:

  • EDUCA Pardubice - Sportovní management
  • Obchodní Akademie Chrudim - Ekonomika a podnikání
  • SUNKINS a.s. - Specialista
  • Nutri Academy, s.r.o. - rekvalifikační kurz Poradce pro výživu 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.