OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ivana Čefelínová

Když jsem přišla do Světa zdraví, vážila jsem 103 kg při výšce 165 cm. Cítila jsem se unavená, otékaly mi končetiny, hůře se mi pohybovalo a měla jsem problémy s klouby. Špatně se mi nakupovalo oblečení, ve větších velikostech toho moc neměli a když ano tak se mi to nelíbilo.

Řekla jsem si a dost! Něco s tím musím udělat.

Ujala se mě výživová poradkyně, paní Kamila Myslíková. Zvážila mě, změřila mi podíl tuků a vody v těle a dle analýzy krve mi doporučila vhodné potraviny. Také jsem musela změnit životní styl, to znamená, jíst pravidelně, cvičit a také být psychicky v pohodě.

Nebylo to ze začátku lehké, byla jsem zvyklá jíst větší porce a dost nepravidelně, s pohybem to také nebylo nijak valné. Tak jsem dala na rady a začala jsem každý den cvičit, jíst pětkrát denně, začala jsem jezdit více na kole a chodit.

A výsledky se dostavily. Za rok jsem zhubla 21 kg, jsem štíhlejší v pase o 20 cm a přes boky o 19 cm. Cítím se skvěle, měním šatník a míním ještě zhubnout.

Děkuji Světu zdraví za pomoc a paní Kamile Myslíkové za lidský a příjemný přístup.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.