OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Iva Nesvadbová

Můj první kontakt se Světem zdraví se uskutečnil letos v únoru. Se svou váhou jsem nebyla spokojená již delší dobu, stále jsem však odkládala řešení tohoto problému. Pak jsem náhodou na internetu našla nabídku na měření tělesné hmotnosti, množství tuku v těle a zareagovala jsem na ni.

Do Světa zdraví jsem přišla se zvědavostí, a také se strachem, co se o svém zdraví dozvím. Je mi 56 let a moje váha se za posledních 5 let postupně zvedala až na 85,7 kg. Stravovala jsem se nepravidelně a hlavně nezdravě. Večery jsem si nedokázala představit bez tabulky čokolády, chuť na ní jsem měla neustále.

Se svou výživovou poradkyní jsme výsledky měření probraly a byl mi navrhnutý další postup, který by mi pomohl snížit váhu a zredukovat negativní dopady na moji tělesnou schránku. Dostala jsem návrh jídelníčku, spoustu dobrých rad a výživové doplňky, s kterými se mi v začátcích lépe hublo.

A tak jsem začala svůj boj s váhou. Na pravidelných kontrolách jsem opravdu zjišťovala, že rady zabírají a já pomalu a jistě hubnu. Musím říci, že hlad jsem po úpravě stravovacích návyků opravdu nikdy neměla, zmizely chutě na sladké, začala jsem se cítit lépe. Úbytek váhy začal být vidět, rodina a přátelé si začali všímat a chválili moje snažení.

Po 6 měsících jsem byla na poslední návštěvě pochválená a jsem na sebe pyšná. Podařilo se mi zhubnout 10,7 kg. Cítím se skvěle a již vím, jak se stravovat, nemít hlad a hubnout.

Chtěla bych poděkovat paní Kamile Myslíkové za profesionální přístup, za ochotu a vstřícnost, která mi v mém snažení moc pomáhala. Bez ní bych to sama nikdy nedokázala.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.