OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Iva Nesvadbová - výživová specialistka

Do Světa zdraví jsem poprvé vstoupila jako klientka, která potřebuje podat pomocnou ruku při hubnutí. Léta sedavého zaměstnání se začala projevovat na mé postavě, několikrát jsem se pokusila sama o redukci váhy, ovšem záhy jsem pochopila, že bez pomoci odborníka svého cíle nedosáhnu. A tak jsem začala hubnout ve Světě zdraví. Pod vedením specialistky se mi bez větších problémů podařilo za 6 měsíců shodit 13 kilogramů. Neměla jsem hlad, netrpěla jsem, a přesto šla kila dolů. 

To bylo mým impulsem k tomu, abych se začala vzdělávat v tomto oboru, prohlubovat si znalosti, získat odbornost v nutriční výživě. Chtěla bych pomáhat lidem, kteří to potřebují, znovu je naučit mít radost ze života, ze své postavy a z toho, že jim pohyb již nezpůsobuje problémy. 

Mým heslem je užívat si života v každém věku, mít stále úsměv na tváři a nebát se překážek, které nám život klade do cesty. Překonávat překážky je přece výzva!

Vzdělání

    • Střední průmyslová škola potravinářské technologie
    • NUTRIS - Akreditovaný kurz poradce pro výživu
    • Akademie Světa zdraví - Výživová specialistka

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.