OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Helena Bartošová

Co moje paměť sahá, byla jsem "dobře živené dítě". A to se mnou rostlo. Dnes už vím, že moje strava byla velice špatná. Málo zeleniny, hodně tuku a sladkostí a pohyb buď žádný, nebo jednorázově dost náročný. To se odrazilo na mém zdraví. Jsem po totální endoprotéze kolene. 

Snažila jsem se sice cvičit, ale dlouhodobé zatěžování nohy se nyní projevuje bolestí kyčle. Diety jsem držela často už od mládí, ale vždy to skončilo opětným nárůstem kil nad původní stav.

O Světě zdraví jsem se dozvěděla náhodou. Moje neteř totiž hodně zhubla a já se začala pídit jak. Když jsem se dozvěděla o "Světě zdraví", neváhala jsem. Velmi mě zaujalo už to, že první věcí bylo zjištění zdravotního stavu krevním odběrem.No a pak jsem se seznámila s paní Kolrusovou, obdržela svůj osobní jídelníček a začalo se hubnout. Moc jsem se divila, že při takovém množství jídla to jde. Zhubla jsem 10 kilogramů, a to i přes to, že se moc nemohu pohybovat. 

A tak vám všem ve Světě zdraví děkuji. Děkuji hlavně za trpělivost, milý přístup a zasílání různých receptů paní Kolrusové. Doufám, že vydrží i moje předsevzetí jíst zdravě.

Helena Bartošová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Helena Bartošová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.