OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hana Čeřovská

Nikdy jsem nebyla štíhlá jako proutek, ale nestěžovala jsem si. Jenže jak přibývaly roky, ještě rychleji přibývala kila. Sport nikdy nebyl ani mou silnou stránkou, ani oblíbenou činností. A postava se zaoblovala stále víc. Pohyb se stával obtížnější, pomalejší, nákupy oblečení, které by se mi líbilo, mnohem složitější, pohledy do zrcadla nebo skla výkladních skříní nepříjemné, varující. Několikrát jsem se snažila tento stav zvrátit, ale podařilo se to jen trochu a na chvíli. Pak vše pokračovalo snad i větší rychlostí.

A potom na mě na internetu jako na zavolanou vyskočil odkaz na Svět zdraví. Poprvé, podruhé, a když to bylo potřetí, tak jsem se objednala na konzultaci. Šla jsem na ni s tím, že si něco vyslechnu, obhlédnu situaci a pak si rozmyslím, co dál. A jak to dopadlo? Z konzultace jsem odcházela s dohodou na roční spolupráci. Teď mám rok za sebou a s ním ztrátu celkem 20 kg, přitom tuku 22 kg. Je mi jasné, že před sebou mám ještě dlouhou cestu. Kila už nesmí přibývat, ale dále pomalu ubývat. Ono to nebylo tak hrozné, jak jsem se obávala. Chce to neřešit váhu, ale přemýšlet o tom, kdy a co přijde na talíř, co se sní. Odměna za trochu kázně je obrovská: lepší pocit, více energie, pochvaly z okolí, které zaznamenalo změnu, a to nejdůležitější -  velké zlepšení zdravotního stavu.

Velice děkuji paní Kamile Myslíkové za velmi příjemné pravidelné konzultace a pomoc a věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i dál.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.