OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hana Bisová 

Svět zdraví - cítím se lépe

Jednoho srpnového rána po kouknutí do zrcadla jsem si řekla, že bych se sebou měla něco dělat, abych se cítila lépe a vypadala trochu jinak než doposud. Do října jsem zhubla 10 kg (v tuto dobu jsem hubla sama).

Od známé jsem dostala kontakt do Světa zdraví, kam také chodí na konzultace. Objednala jsem se a byla jsem mile překvapena z mé specialistky - vůbec mi nevyčítala, že mám velkou nadváhu. Vyplnily jsme dotazník mých neřestí a z výsledků krve mi začala sestavovat seznam potravin, které mi vyhovují ke konzumaci, ale i potraviny, které mi vůbec nevyhovují. Vysvětlila mi, jak a hlavně pravidelně jíst. Z kraje to bylo velmi těžké, nebyla jsem zvyklá jíst pravidelně. Po nějaké době jsem si přece zvykla.

Za 1 rok jsem zhubla celkem 28,2 kg (18,2 kg po docházení do Světa zdraví, z toho 11,7 kg tuku. V pase o 9 cm méně a přes boky 14 cm). Cítím se opravdu lépe než před rokem.

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu Světa zdraví.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.