OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Gabriela Michalcová - Nejen kvůli sobě, ale i kvůli mé rodině

Do Světa zdraví jsem se dostala díky slevové akci na vstupní diagnostiku – chtěla jsem změnu pro sebe i pro moji rodinu. Vstupní konzultaci jsem zakončila podpisem půlročního programu.

Po biochemii jsem byla překvapena, co vše je špatně a na čem je potřeba pracovat. Neváhala jsem ani chvíli a pustila se s partnerem do toho. Nákup správného jídla a ingrediencí na vaření byl první krok. Doporučuji to všem, protože pokud si doma necháte něco, co Vám díky nutriční typologii nesvědčí, dříve nebo později to sníte. 

Během půl roku se mi podařilo zredukovat váhu o téměř 9 kilo, což považuji za úspěch, protože jsem časově dost vytížena a ne vždy mám ideální podmínky pro dodržení stravovacího režimu a potřebného pohybu. Myslím, že to mohlo být i lepší, ale Vánoce a rodinné oslavy to prostě trochu zbrzdily. Důležité pro mne ale je, že vím, jak na to a co dělat lépe! Velmi si cením i toho, že lepší a zdravější jídla se se mnou a partnerem naučila jíst i naše dcera.

Díky Janě Kolrusové a Světu zdraví jsem se posunula tam, kde jsem měla být již řadu let – ke zdravějšímu životnímu stylu. 

Gabriela Michalcová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Gabriela Michalcová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.