OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Emílie Faltusová

Jmenuji se Emílie Faltusová a je mi 15 let. Už od malička jsem nespokojená se svojí postavou – měla jsem vystouplé bříško, ale nikdy jsem s tím nic nedělala. Až ve 14 letech, když jsem slyšela ve škole holky, jak o sobě říkají, že jsou tlusté a přitom vážily o mnoho méně než já, jsem se rozhodla zhubnout.

Radikálně jsem omezila jídlo a začala hodně cvičit. Postupně jsem snížila příjem potravy na 1/2 banánu k snídani, k obědu porci - tak na dvě lžíce a svačiny a večeře žádné. Doma jsem se vymlouvala, že nemám hlad, nebo že už jsem jedla.

Ve finále jsem zhubla 10 kg za měsíc a měla jsem ploché bříško, ale moje tělo bylo vyčerpané. Byla jsem ospalá, pořád mi byla zima a motala se mi hlava. Hlavně jsem byla nepříjemná a protivná na všechny kolem sebe.

To si mého hubnutí začali všímat rodiče, sestra a spolužáci. Všichni se mi snažili domlouvat, taťka mi dokonce vyhrožoval psychiatrickou léčebnou, mamka mi ukazovala články o anorexii, ale vše bylo marné, ve svém hubnutí jsem nechtěla přestat.

Až jednoho dne mamka objevila na internetu stránky Světa zdraví. Zavolala tam a domluvila mi schůzku se specialistkou na výživu, paní Kamilou Myslíkovou. Ta mě zvážila a přeměřila. Ukázala mi, kolik bych měla ve svém věku vážit, měřit přes boky a břicho a kolik bych měla mít tuku v těle. Potom mi doporučila, co a kdy jíst a co naopak ne. Také jsem dostala sešit s recepty, jídelníčky a bloček, kam si zapisuji svoji stravu a pohyb. Pravidelně jezdím na kontroly, kde mě paní Myslíková pokaždé přeměří, převáží a zkonzultuje se mnou můj jídelníček. Řekne mi, v čem jsem udělala chybu a doporučí jak se jí pro příště vyhnu, ale hlavně mě pochválí za zdařené dny.

Teď se snažím jíst zdravou, vyváženou stravu a pravidelně cvičit. A ikdyž jsem přibrala, tak vím, že moje tělo je zdravé a spokojené. Až ve Světě zdraví jsem pochopila, jak zdravě se má hubnout a za to Vám všem moc děkuji.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.