OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dotazy klientů

Jak často vás budu navštěvovat?

Obvykle jednou za dva týdny. Bude-li to nutné, frekvenci návštěv zvýšíme. Vše samozřejmě po vaší domluvě s naším specialistou. Obecně si klienti cení psychické podpory a možnosti konzultovat pravidelně dosahované výsledky.

V čem je Metabolická diagnostika KNT unikátní?

Metabolická diagnostika KNT kombinuje 7 hlavních nutričních směrů od čínského lékařství, tradiční indické medicíny, metabolické typologie až po nejnovější lékařské objevy. Autorem Metabolické diagnostiky KNT je známý odborník a autor 20 knih o výživě RNDr. Petr Fořt, CSc. Obsahuje více než 1.700 diet a doporučení, ze kterých vám ve Světě zdraví vyberou na základě výsledků osobní vstupní diagnostiky ty nejvhodnější.

Jak to celé funguje?

Absolvujete diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji, hodinu strávíte konzultací s naším specialistou, který vám na základě provedené diagnostiky, vašeho zdravotního stavu a současného jídelníčku navrhne program úpravy váhy ušitý na míru. Následují pravidelné konzultace a kontroly, tak abyste dosáhli zvýšení kondice a stabilní váhy bez jo-jo efektu.

Co všechno budu muset dodržovat?

Naši certifikovaní výživoví specialisté vám pomohou najít právě takový styl hubnutí a úpravy váhy, který bude pro vás schůdné dodržovat.

Proč neradíte zadarmo?

Domníváme se, že dobré věci nemohou být zadarmo. A navíc bychom vám museli prodat více doplňků, než potřebujete. Tak to totiž dělá většina firem v našem oboru. Jejich zdánlivě bezplatné poradenství je podmíněno nákupem produktů.

Jaké mohu očekávat výsledky?

Naši klienti hubnou v průměru 1 - 2 kg měsíčně. Velmi záleží samozřejmě na vašem zdravotním stavu a pohybových aktivitách. Výhodou je výrazně lepší kondice a stabilní váha bez jo-jo efektu.

Jak dlouho budu hubnout?

To je vysoce individuální. Záleží na tom kolik kilogramůg potřebujete shodit, vašem zdravotním stavu, pohybových možnostech, lécích, které používáte apod. Výhodou je výrazně lepší kondice a stabilní váha bez jo-jo efektu.

Musím používat doplňky stravy?

Nezpůsobují vaše doplňky závislost?

Všechny produkty jsou 100% přírodní a nevytváří žádný druh závislosti.

Mohu normálně jíst?

Ano. Samozřejmě budeme muset mírně upravit množství. Navíc na základě metabolické diagnostiky KNT zjistíme, jaká jídla zatěžují váš organismus a která naopak u vás podporují hubnutí. S námi sestaveným jídelníčkem je snadné zhubnout bez hladu a přitom se nevzdat svých oblíbených jídel.

Kde mohu koupit produkty Světa zdraví?

Exkluzivně v pobočkách Svět zdraví.

Jaké jsou používané produkty?

Vyvinuty odborníky, 100% přírodní, schválené Ministerstvem zdravotnictví a doporučovány lékaři.

Kolik mě to bude stát?

Vstupní konzultace stojí standardně 400,- Kč a trvá jednu hodinu. Následně vám specialista navrhne individuální postup, který zohlední i vaše časové i finanční možnosti. Cena komplexních programů se pohybuje okolo 1.000 - 2.500,- /měsíčně. Vždy se budete moci rozhodnout, zda chcete navržené řešení využít.

Jaké vzdělání má váš personál?

V každé poradně působí pouze certifikovaní výživoví poradci. Celý personál dále úspěšně absolvoval kurs Metabolické diagnostiky KNT a prochází pravidelnými školeními s předními lékaři a odborníky v oboru v rámci Akademie Světa zdraví.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.