OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Daniela Žáková, Řečany nad Labem

Je mi 36 let a jsem na mateřské dovolené. Při každém ze třech těhotenství jsem přibrala 18-20 kg. Po druhém porodu jsem zhubla, ale dnes vím, že to bylo na úkor svaloviny!! A jak jsem se dostala do Světa zdraví? Po vánocích, kdy moje váha byla 80kg, jsem začala pátrat na internetu po dietě, která bude účinná. Přesvědčily mě příběhy spokojených klientů, a tak jsem se objednala, já a moje kamarádka, na pardubické pobočce. Pod skvělým vedením paní Zuzany Hladíkové jsem začala měnit svůj jídelníček a pitný režim. Nyní po tříměsíčním programu mám svých 68 kg, cítím se skvěle a stále se držím všech doporučení.

Touto cestou chci poděkovat paní Zuzaně Hladíkové za profesionální vedení, její schopnost empatie a prostě za všechno (kdo ji poznal ,tak ví o čem píši)!!

A kamarádka? Ta zhubla také, není ještě u konce, ale já věřím,že to dokáže!!!............ Moje doporučení: pokud váháte, jděte do toho, stojí to za to. Všem ještě jednou moc děkuji. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.