OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Daniela Milerová

Díky Světu Zdraví a jmenovitě díky výživové poradkyni paní Kolrusové jsem za půl roku zhubla absolutně nepotřebný a nechtěný tuk. Oproti plánovanému úbytku 8 - 10kg jsem zhubla krásných 16kg. Uznávám, že jsem dříve jedla špatně, nepravidelně a málo. Paní Kolrusová mi vysvětlila, jak je důležité jíst zdravě a pravidelně, alespoň 5x denně, a nehladovět. Sestavila mi jídelníček přímo pro mě, stačilo se ho držet a víc přemýšlet nad tím, co jím. A samozřejmě také hodně pít a chodit (doporučila mi 10.000 kroků za den). Po nějaké době se mi nastartoval metabolismus a nyní vím, že i když si někdy dám něco méně vhodného, odčiním to přidáním pohybu.

Chodila jsem na pravidelné kontroly a přeměření, kde jsem viděla, že moje snažení je úspěšné. Díky tomu moje sebevědomí stoupalo, cítila jsem se lépe i po zdravotní stránce. Vím o sobě, že nad sebou potřebuji mít pomyslný bič a s tím mi tyto kontroly pomohly.

Chtěla bych využít této příležitosti a poděkovat paní Kolrusové za laskavý a vstřícný přístup a nekonečnou podporu.

Daniela Milerová - klientka Světa zdraví v Pardubicích

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.