OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dagmar Musílková

Nastoupila jsem do práce po mateřské dovolené a tím přestala cvičit. Postupně mi přibývala kila, až jsem došla na 91,7 kg při výšce 176 cm. Držela jsem různé diety a jojo efekt udělal své a kila přibývala. Potom jsem našla dietu u které jsem opravdu zhubla, ale byla jsem bez síly a energie.

V lednu jsem uviděla reklamu ze Světa zdraví, že vypracují jídelníček podle krevní skupiny a přímo pro každého, objednala jsem se a svěřila se se vším, co mě trápí ohledně diety a postavy. Zjistila jsem, že mojí dietou jsem hubla svaly a ne tuky, proto jsem byla bez energie a tu doháněla jídlem. Byl to začarovaný kruh. Vypracovali mi jídelníček a já nevěřila, že je možné jíst 5 krát denně a přesto hubnout. Změnila jsem jídelníček a docházela 4 měsíce na převážení, podařilo se mi zhubnout 5 kg tuku, přibrat svalovinu a přidat i vodu do těla.

Nyní vážím 75,6 kg a cítím se výborně, začala jsem i cvičit, protože mi energie už nechybí. Nosím si do práce jídlo na celý den v krabičkách. Nijak mě to neomezuje, zdravé jídlo mám uvařené za pár minut a nemusím stát celé dopoledne u sporáku. Inspirovala jsem ke zlepšení jídelníčku i kolegyně v práci, protože nemohly pochopit, jak můžu hubnout, když mě vidí stále něco jíst. Mám velkou radost, že se mi velmi změnila postava a vyměnila velikost 50-52 na 42-44. Stojí to za to zamyslet se nad sebou a svěřit se odborníkům.

Děkuji celému týmu za pomoc, za dobré rady a podporu!

14.7.2014

Dagmar Musílková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Dagmar Musílková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.