OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Božena Palečková

V roce 2013, kdy mi bylo 62 let, jsem vážila 133,6 kg. Těžko jsem se pohybovala, těžko se mi dýchalo, protože mi voda zůstávala v těle, a i ta váha, věčně oteklé nohy, problémy s klouby, bez energie, unavená, nemohla jsem nikam chodit (na procházky, do společnosti, ...). Zkoušela jsem různé diety, kupovala si čaje a prášky na hubnutí z reklam, ale výsledky žádné. Ba naopak, můj stav se zhoršoval a já na tom byla opravdu fyzicky i psychicky dost špatně. Dcera se na to nemohla už dál dívat a rozhodla se, že mi pomůže.

Na internetu narazila na Svět zdraví, kde mě hned objednala. Na první návštěvě se mě ujal specialista Marek Solnička, který mě zvážil a vysvětlil, jak budeme postupovat dál, a už to jelo :). Zašla jsem si na odběry krve a pak, když přišly výsledky, sestavili mi jídelníček. Probrali jsme i mé zdravotní problémy a po doporučení jsem si u Světa zdraví koupila přírodní doplňky stravy, které mi zabraly po 14-ti dnech užívání.

Dostala jsem knížku, kam jsem si zapisovala mou celodenní stravu a kolik litrů tekutiny jsem vypila, protože v těle jsem měla málo % vody, jelikož mým problémem byl pitný režim. Pravidelně jsem docházela na kontroly, kde mě zvážili a zkontrolovali můj jídelníček. Dostávala jsem důležité informace, které potraviny jsou pro mne a můj zdravotní stav vhodné a kterých se musím vyvarovat. Ze začátku jsem se bála, že to nezvládnu, protože mám slabou vůli zvykat si na něco nového. Hlavně  jsem se bála, že budu mít hlad. Ale hned první den, co jsem začala, jsem zjistila, že hlad vůbec nemám, protože to není žádná dieta!!  Důležité je se naučit 5x denně jíst a hlavně vědět, co vašemu tělu prospívá, aby se z vás stal zdravý člověk , a bojovat se svou váhou.

Letos je to už 1 rok, co jsem zhubla 20 kg. Ubyly tuky, zvýšila se svalovina a narostlo % vody v těle. Po několika měsících mě přestaly otékat nohy, mohla jsem dýchat, mohla jsem si dřepnout, kleknout, jsem plná energie, vyšlapu i schody do 8. patra, kde bydlím, když se rozbije výtah, mám chuť žít, prostě SUPER!!! Stále budu pokračovat za asistence specialisty Marka Solničky, kterému tímto MOC DĚKUJI!!! i celému týmu SVĚTU ZDRAVÍ! VŠEM MOC DOPORUČUJI!!!

Božena Palečková, Chrudim

Božena Palečková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice Božena Palečková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Pardubice

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.