OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Bc. Aneta Strejčková - asistentka

Mou první velkou pracovní zkušeností hned po studiu byla práce bankovního poradce. Už dříve jsem si myslela, že pro mě dané odvětví bude jako stvořené. Mám velmi ráda lidi a kontakt s nimi mě naplňuje stejně tak, jako možnost jim nějakým způsobem pomoci, poradit či podpořit. 

Na bankovním světě mě však zklamala filozofie, že ne vždy je klient na prvním místě. S touto myšlenkou jsem se nedokázala ztotožnit a proto jsem práci bankovního poradce poměrně brzy opustila.
První etapa mého profesního života tedy skončila a já nevěděla, co dál. Jednoho dne jsem narazila na inzerát na pozici asistentky ve Světě zdraví a pomyslela si, jak by bylo příjemné spojit něco, co mě odjakživa baví - zdraví životní styl a práci. V tu chvíli jsem měla jasno. Pomáhat lidem, být s nimi každý den v kontaktu, snažit se jim zpříjemnit den a to vše s dobrým pocitem, že naši specialisté se o klienta postarají jak jen nejlépe mohou. To je práce pro mě.

Vzdělání

  • Obchodní akademie
  • Metropolitní univerzita, Mezinárodní vztahy a evropská studia

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.